Pristatyta policijos veiklos ataskaita, apdovanoti pareigūnai

Pareigūnų veiklos ataskaitas išklausė (iš kairės) rajono policijos komisariato vadovas Imantas Motiejūnas, Telšių rajono vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas ir Policijos departamento Investicijų planavimo ir techninės plėtros valdybos viršininkas Arvydas Linkus. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Šiandien mažeikiškiams buvo pristatyta rajono policijos komisariato praėjusių metų veiklos ataskaita. Apdovanoti geriausių darbo rezultatų pasiekę pareigūnai.

Rajono gyventojams buvo pateikta informacija apie praėjusių metų rezultatus teisės pažeidimų, prevencijos, viešosios tvarkos užtikrinimo, nusikalstamų veikų tyrimo srityse. Susirinkusieji kalbėjo apie bendradarbiavimą su socialiniais partneriais, numatė tolesnės veiklos kryptis.
Pristačius atskirų skyrių vadovų ataskaitas, pasisakius renginio svečiams, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas rajono policijos komisariato viršininkui Imantui Motiejūnui įteikė pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklą „Už nepriekaištingą tarnybą“, Mindaugui Jaremčiukui buvo įteiktas trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklas „Už nuopelnus“ .
Seimo nario padėkos raštai už  gerus darbo rezultatus, pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą buvo įteikti Viešosios policijos skyriaus viršininkui Talidui Ostrauskui, Prevencijos poskyrio vyresniajam tyrėjui Nedui Dabkui ir Kriminalinės policijos vyresniajam tyrėjui Karoliui Šulcui.
Visuomenės atstovai turėjo galimybę išsakyti savo pastabas, pasiūlymus, pateikti klausimus, susijusius su policijos veikla, tačiau jie nebuvo aktyvūs.

Plačiau apie komisariato veiklą ir nusikalstamumą mūsų rajone skaitykite ketvirtadienio „Santarvėje“.

9 Atsakymai į “Pristatyta policijos veiklos ataskaita, apdovanoti pareigūnai”

 1. Cha Cha parašė:

  Jaremčiukui turbūt už nuopelnus operatyviai ,,pagaunant“ narkomanus juvelyrinės parduotuvės plėšikus…

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  priesingai, pastaruoju metu žymiai daugiau policijos

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Nezinau,bet Mazeikiuose kazkodel nebesimato gatvese budinciu policininku . Anksciau tai budedavo vs tik sutemdavo gatvese… Zinoma, jei tave uzpuole vakare,tai pats ir gelbekis… Kame reikalas? O truputi garsiau paleidi muzika,nors tai buna visai nevelus metas, 20 val. tai tuoj prisistato sargai rasyti protokolo.O gal kur nors policija daug reikalingesne?

 4. lolas Tadui parašė:

  Tu šiaip durnas ar tik apsimeti? Jauti skirtumą tarp žodžių patrulis ir viršininkas?

 5. Tadas parašė:

  Pavardės tai gidėtos, bet nė vieno jų uniformuoto gatvėse nematau. Gal bijo nusikaltėlių ir todėl iš kabinetų neišeina į dienos šviesą?

 6. sauliusa parašė:

  nu jo patys save apsidovanojo nieko sau…….

 7. aa parašė:

  O kuris čia nuotraukoje Ostrauskas.

 8. .??? parašė:

  Kaip ziuriu Ostrauskas greit svarko nebepanes ,bus kaip breznevas

 9. Vardas (privalomas) parašė:

  Mažeikių policijoje vyksta pokyčiai, šaunu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto