Pristatytos įkurtos naujos darbo vietos

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Ketvirtadienį Darbo biržos Mažeikių skyriuje pristatyti praėjusiais metais įgyvendinti Vietinių užimtumo iniciatyvų projektai. Visuomenė ir verslo bendruomenė pristatymo metu supažindinta su naujas darbo vietas įkūrusiomis įmonėmis. Pasidalinta patirtimi, patarimais ir ateities planais.  

Mažeikiai yra didžiausia Telšių apskrityje nedarbo teritorija. Pasak Telšių teritorinės darbo biržos užimtumo rėmimo skyriaus vedėjo pavaduotojos Daivos Strikaitės, dėl šios priežasties praktiškai visi parengti projektai darbo vietoms steigti gavo finansavimą.
Iš viso įsisavinta apie 2 mln. litų valstybės paramos. Projekte dalyvavo dešimt Mažeikių įmonių ir buvo įkurta 50 naujų darbo vietų.
Telšių teritorinės darbo biržos direktorė Dangirutė Jurkuvienė ir D. Strikaitė susirinkusiems verslininkams, planuojantiems savo verslų plėtrą ir naujų darbo vietų steigimą, negailėjo patarimų apie projektų rengimą.
Anot D. Jurkuvienės, panašu, jog Mažeikiai dar ilgai neišsivaduos nuo nedarbo slegiamo rajono statuso. Paskelbtos naujienos apie „ORLEN Lietuva“ įstatinio kapitalo sumažinimą kelia nerimą.
Taigi, esant tokioms aplinkybėms, kiekviena įkurta darbo vieta esanti svarbi ir reikalinga.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Daugiau: darbo kėdės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto