
Prieš keletą dienų pasklido žinia apie Sedos pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) reorganizaciją. Įstaigą planuojama prijungti prie Mažeikių PSPC.
Sediškiai teigia likę visiškoje nežinioje – žmonės baiminasi, kad suprastės medicininės paslaugos, o susirgus teks važinėti į rajono centrą.
Kaip atsakyti į gyventojų keliamus klausimus ar kaip juos nuraminti, nežino nei
Pastatyta prieš faktą
Liks tiesiog padalinys?
Daugiau klausimų nei atsakymų
Pažerta nemažai pažadų
Labai lengvai paneigiama?
„Žaliasis koridorius“ veikia kitaip
Gelbėjo milijoninį projektą?
Pacientų sparčiai mažėja
Politikai pritarė pertvarkai
Visą straipsnį galite skaitykite laikraštyje „Santarvė" arba užsisakę laikraščio elektroninę versiją.
Prenumeruok internetu