Prizines vietas lėmė paskutinė estafetė

Virginijaus Januševičiaus treniruojami ketvirtų ir žemesnių klasių moksleiviai pateko tarp keturių stipriausių savo amžiaus grupės komandų. Jono STRAZDAUSKO nuotrauka

Kuršėnuose vyko Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio „Drasūs, stiprūs, vikrūs“ finalinės varžybos, kuriose dalyvavo ir mažeikiškiai – Pavasario pagrindinės mokyklos moksleiviai. Perėję rajono, zoninių ir tarpzoninių varžybų etapus, kur tapo nugalėtojais, Virginijaus Januševičiaus treniruojami ketvirtų ir žemesnių klasių moksleiviai pateko tarp keturių stipriausių savo amžiaus grupės komandų. 

Finale jauniesiems „pavasariečiams“ pritrūko nedaug – vienu tašku nusileidę Kuršėnų S. Anglickio mokyklos komandai ir surinkę vienodai – po 21 – tašką su Širvintų pradinės mokyklos komanda, jie užėmė trečiąją vietą.
„Sportinė Fortūna šįkart nusisuko nuo mūsų – po aštuonių estafečių dar pirmavome, viską lėmė paskutinė, devintoji, greičio estafetė. Ją pralaimėjome abiem komandoms po sekundę ir likome tik treti. Moksleiviams kiek praskaidrino nuotaiką medaliai, diplomai ir prizai“, – pasakojo mokyklos direktorius Stanislovas Jakučinskas.
Praėjusiais metais šios amžiaus grupės Pavasario pagrindinės mokyklos komanda nepateko į finalinį etapą, o šiemet, tarpzoninėse varžybose užėmusi antrąją vietą, į finalą nepateko šios mokyklos penktų šeštų klasių žaidimo „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ ekipa.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto