Problemą išspręs papildomas liftas?

Mažeikiškiai piktinasi, nes kol kas pėsčiųjų tiltas per geležinkelį, jungiantis senamiestį su mikrorajonu, kelia daugiau problemų nei duoda naudos.  Nuotr. iš redakcijos archyvo

Daugiau nei prieš metus Mažeikiuose buvo atidarytas beveik milijoną eurų kainavęs pėsčiųjų tiltas per geležinkelį bei pastatyta tvora, nuo geležinkelio bėgių atskyrusi senamiestyje ir mikrorajone gyvenančius žmones.
Pristatant naują tiltą, jis buvo įvardijamas kaip moderniausias šalyje – mat prie jo buvo sumontuoti du liftai, skirti pakilti bei nusileisti žmonėms su dviračiais, neįgaliųjų ir vaikiškais vežimėliais. Nepraėjus nė dviem mėnesiams, liftai pradėjo gesti. Per pusmetį buvo registruoti 25 gedimai, neretai liftų remontas užsitęsdavo savaitę ir ilgiau.
Pasipiktinę mažeikiškiai ne kartą kreipėsi į valdžios atstovus. Nesulaukę pageidaujamų pokyčių žmonės pradėjo rašytis po peticija, kurioje reikalaujama atstatyti pėsčiųjų perėją per geležinkelį. Savivaldybės vadovai ir specialistai pradėjo galvoti apie liftų alternatyvą – papildomus keltuvus.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

33 Atsakymai į “Problemą išspręs papildomas liftas?”

 1. emigrantas parašė:

  Koks dar PAPILDOMAS LIFTAS???Kas sumontavo brokinį liftą,tas tegu ir remontuoja ar keičią į naują.Kur garantija,kad sumontavus papildomą liftą problema bus išspręsta!!!Kiek žinoma,papildomas liftas tik pėstiesiems…

 2. TamikaJones parašė:

  asfasfasfas

 3. a parašė:

  Kodėl liftas naujamiesčio pusėje šį vakarą apie 7val. nebeveikė?

 4. Kodėl? parašė:

  Kodėl paslaptyje laikomi lifto užsakytojas,projektuotojas,kaina?Kažkas čia negerai.Dar reikėtu pasiaiškinti dėl jaunimo šunybių,kaip skelbia mūsų išrinktieji.Plicija,savivaldybė,seniūnija-visi išlaikomi dirbančiujų lėšomis.Kiek teko girdėti personų skaičius įspūdingas apie 500.Tai dirbkit-mes jus samdėme,kad mieste ir rajone būtu tvarka.

 5. mažeikiškis parašė:

  Įdomu kiek kainavo tas liftas ir kodėl buvo tokia sudėtinga valdymo sistema. Todėl, kad kainavo daugiau? Kas ją eksploatuos, jei dabar ji genda?
  Robertai, nėra traukos vietų ir nebus. Nebus kol dirbs žmonės neturintis nei skonio, nei estetikos. Jiems gražu tik akmenų paminklai išsvaidyti mieste, akmeninė tvora senamiesčio parke, bėgantis vanduo iš fontano, neprieinamas fontanas senamiesty ir sėkmingai besipučianti savivaldybė per n pastatų. Blogiausia, kad visi tai mato ir supranta, bet niekas nesikeičia. Nors ko norėti iš per klaidą pareigas užimančių žmogelių. Tokie privačiam sektoriuje geriausiu atveju mėnesį ištemptų ir būtų išspirti lauk arba už korupciją arba už nekompetenciją.

 6. as parašė:

  mazeikiai jau sukure, daugiausia sviesaforu turincia gatve

 7. Robertas parašė:

  Paskaitai Santarvę ir atrodo,kad Mažeikiuose nėra svarbesnių klausimų,kaip duobės kiemuose,liftas. Ne tai svarbiausia-naujų darbo vietų kūrimas. Miesto įvaizdžio kažkokie kontūrai,kaip Telšiuose-sūrio namai. Plungėje Oginskio rūmai ir parkas. Ką mes galim sukurti savito,kad galėtume parodyti svečiams,o čia vis duobės ir duobės arba liftas….

 8. apas parašė:

  Padaryta didžiausia kvailystė panaikinant senąjį takelį, o jį atnaujinant kainuotų daug pigiau ir greičiau negu statant papildomus liftus.

 9. Haris parašė:

  Hai. Perduodu linksma naujiena, siandien , 2018-10-10 vel sugedo liftas. Galutinai isitikinau kad musu rajono valdzioje idiotai. Kodel opozicija nekelia sio klausimo svarstymui tarybos posedyje?

 10. Gyventoja parašė:

  Taip,tenka dažnai vaikščioti per geležinkeli ir liftai neveikia. Be to ten nesaugu ,nežinai ka lifte sutiksi? Jokios policijos nera nakti..Ne karta buvo priterstas. . Tiek metu buvo pereja ir tegul ji buna atstatyta .Zmonems turetu buti suteikta galimybe rinktis.Lipti per tilta ar eiti per pereja.Kur pasirasyti peticija senai perejai atstatyti?

 11. idomi situacija parašė:

  Perskaites komentarus, supratau, kad tie, kurie gina liftus,ir peikia mazeikiskius, ju vandalizma-,yra arba irengimu statytojai arba pardavejai ,arba suinteresuoti asmenys.Beje ,tie kurie gavo otkata taip pat toje barikadu puseje.Mastykime logiskai:tikrai liftai pradejo neveikti anksciau nei koks vandaliukas ispyre i duris ar sienas lifto.Beje atskirkime kosmetinius spardymus ir techninius gedimus.Taip pat atkreipkite demesi dažniausiai ir ilgiausiai gendantis yra iš savivaldybes puses liftas.OK ,nepudriname smegenu ir nezeminame mazeikiskiu.Kvieciame nepriklausomus ekspertus, butent nepriklausomus ir jie tegul nustato ar tai techniniai gedimai.Jei taip visi anksciau mineti rasytojai bus praleide proga patyleti.

 12. Uz peticija senai perejai parašė:

  Kada ir kur pasirašyti peticija?
  Tegul montuoja lauk ta netikusiai išbaigtą ir suprojektuotą geležį.

 13. runkelis parašė:

  Esam”gelezinkelio ikaitai,nes musu interesu niekas negina.Ponai vazineja masinom ir jiems nusisvilpt ant musu.Idomu kas atsakingas uz si keltuva?

 14. Vo taip parašė:

  Nieko gero nebus,reikia statyti gyvą liftininką.Tom pareigom geriausia tiktu ponas,pasirašęs lifto priėmimo aktą.Gedimai pasireiškė pirmom ekspluatacijos dienom,jaunimas dar nieko nebuvo sugadinęs.Vis buvo aiškinama,kad liftui kenkia tai šaltis,tai kitos sąlygos.Nafiga tai tokį statyti.Antras auksinis tualetas.

 15. baba parašė:

  kas cia per liftas,kuris nuolat genda? dabar tai Dieve,Dieve eik kad ir ropom laiptais,jei kojos nesveikos-:(

 16. Benas parašė:

  Taip kaip fontanas pavenciu naftininku gatves sankryzoj,liuks gavosi

 17. gal parašė:

  Prie ko čia garantija,jei žmonės gavę įrenginį nemoka su juo padoriai naudotis.Visos kritikos valdžios adresu yra niekinės.Pasižiūrėkit į veidrodį.

 18. kai perki brangų daiktą savo namų ūkiui ir poreikiui tenkinti parašė:

  gauni garantiją su galimybe daiktą arba ,kad sutvarkys ,arba ,kad pakeis nauju.O kaip čia nesavo namuose valdžia elgiasi?Suprantu, kad sutartis-nebus viešinama,ir viskas tada spėlionėms, korupcijai ir pan..O gal privatus asmuo pardavęs įrengimus galėtų, sutiktų paviešinti?

 19. Vitas parašė:

  Ko tik nesiima Mažeikių valdžia žmonėms, viskas gaunasi kai darant išsukinėtomis rankomis: pastatė tiltą, kurį neįgaliems ir mamoms su vežimėliais įveikti yra neįveikiama kliūtis.

  Mažeikiai yra miestelis, kurį į dvi dalis dalija geležinkelis – tokių Lietuvoje yra mažai, bet sprendimai spręsti problemas gyventojams nusipelno jau ne „auksinio svogūno“, o „lopo medalio“.

 20. Aironas parašė:

  Viadukas tai dar gerai kai praeini, nereikia saugotis traukinių. Projektavimas nors patogus, bet išvaizda tai jau jokia – čia jug ne Alytus. Nematėt dar? O iš vidaus – geltona danga jau tapo neaiškios spalvos, atsilupusi, vanduo nenubėga, nes kreiva, nelygi, žiema aplėdėjusi, amžinai nešvari, nes spalva išryškina nešvarą, liftai bent jau vėdinami dabar, Stiklai išteplioti riebiais kebabų padažais ir nė vienos šiukšlinės ir gesintuvo viršuje. Vien už nešvarą vicemerė laisvai galėtų tą tiltą imti ir uždaryti su visam.

 21. M9 parašė:

  Kas bus toliau geriau net ne galvot. Nes juk mes nieko negalime padaryti manau žinot kieno čia frazė.

 22. Dalia parašė:

  Nesuprantu kas darosi Mazeikiuose? Ko tik imasi daryti viskas atbulom rankom Liftai neveikia,Ventos slenio darbai pradeti ir nebaigti….Kas toliau,pone mere?

 23. M9 parašė:

  Matos kad neturit vaikų ir žmonių su negale. Kaip jiems tais laiptais užsikart ir vežimus tuo PAČIU. Jauniems nėra problemų bet yra žmonių kur laiptai nėra taip lengvai įveikiami na nebent turi eit aplink Mažeikius kad pereitum per bėgius Viekšnių pervazaoje. Komentuojant pievas žmogelei mieli….

 24. D parašė:

  Laiptais nesugeba uzlipt jauni zmone, geda paskutine.
  Lipu tilto laiptais specialai nes sveikatai geriau, o ne kazkokiu jobanu liftu keltis… bent tiek privercia pasportuot
  Is vis ispuike palike

 25. Velnia parašė:

  To Lietuvis.
  Anksciau ir wc namie nebudavo, visi siko lauke i skyle ir nesiskunde. Tai ka, dabar visi turim grizti prie lauko wc, nes kitaip busim isponeje?

 26. to Lietuviui parašė:

  Pritariu.Prie gero greitai priprantama.

 27. Pastebėjimas parašė:

  Pati viaduko įdėja su liftu gera,bet ne mužikų krašte,kur valstybinis turtas visiškai nevertinamas ir visaip kaip niokojamas.Nuolatinis valdžios kritikavimas naujų liftų nepastatys.Faktas kitas,kad kovą su vandalais tiek valdžia tiek visuomenė kol kas ryškiai pralaimi ir kol bet kokie niekadėjai galės spardyti lifto duris,supuotis pakėlimo kabinoje normalaus lifto veikimo nesitikėkite.

 28. Lietuvis parašė:

  Anksčiau Mažeikiuose buvo tiltas be liftų, ir pensininkai vaikščiojo ir visiems buvo gerai, kol netapo avarinės būklės. Klaipėdoje yra pėsčiųjų tiltas per geležinkelį be liftų ir niekas nesiskundžia….

 29. JO parašė:

  Ateini-į-liftą-ir-matai-ant-šoninių-durų-ant-lubų-žmogėnų-pėdas.Reiškia-sulipę-piemenys-spardosi-visomis-kryptimis.Koks-daiktas-gali-ilgai-tarnauti-šitaip-spardomas.?

 30. Rasa parašė:

  taip lengviau isplauti pinigus negu padaryti pesciuju taka avarinim atvejui

 31. Man parašė:

  Tenka vaiskscioti labai tankiai per si tilta.Kada pencininkas pedina laiptais o paaugliukas jaunimas maziau vazines liftais tingedami nulipti ir uzlipti,tada neges..prilipa,zaidzia slepynes,vazinejasi is neturejimo ka veikti aukstyn-zemyn,kur cia tau neges..

 32. komentaras parašė:

  Tai gal geriau padaryti vartus, vėl įrengti taką ir tegu eina žmonės, lengvai pravažiuoja dviratininkai ir mamos su vežimėliais, o kai važiuos traukiniai tegu vartai užsidaro taip, kad niekas negalėtų praeiti. Iš karto taip galėjo padaryti, kainavę būtų mažiau.

 33. Jazmins parašė:

  Vo! Teisingai! Darykim kaip Rusijoj – prie pastato priestatą, prie priestato priestatą, prie priestato priestato dar šikinyką. Kokį dar frankenšteiną Mažeikiams padovanos valdžia? Tai gal reikėjo iš karto pagalvoti ar tie liftai gera idėja. Niekur pasauly prie viaduko lifto neteko matyti – yra arba laiptai, arba eskalatoriai. Išsireklamavo ant visos Lietuvos kaip moderniausias viadukas, o net elementarios viaduko funkcijos neatlieka…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto