Problemos dėl lifto – neįveikiama misija?

Beveik milijoną kainavęs tiltas gyventojams kelia daugiau bėdų nei džiaugsmo. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Daugiau nei prieš dvejus metus Mažeikiuose buvo atidarytas beveik milijoną eurų kainavęs pėsčiųjų tiltas per geležinkelį. Pristatant naują tiltą, jis buvo įvardijamas kaip moderniausias šalyje – mat prie jo buvo sumontuoti du liftai, skirti pakilti bei nusileisti žmonėms su dviračiais, neįgaliųjų ir vaikiškais vežimėliais. Tačiau nepraėjus nė dviem mėnesiams, liftai pradėjo gesti. Mažeikiškiai pusiau juokais, pusiau rimtai teigia, kad toks statinys į Mažeikių istoriją įeis ir kaip didžiausią galvos skausmą keliantis objektas.

Pėsčiųjų tilto liftų gedimai iki šiol registruojami kelis kartus per dieną. Dėl jų mažeikiškiams kyla nemažai problemų. Praėjusios kadencijos valdžia buvo žadėjusi pastatyti papildomus keltuvus, tačiau tai ir liko tik kalbomis – mažeikiškiai ir toliau vargsta tempdami dviračius ir vežimėlius laiptais.

Visas rašinys – „Santarvės“  laikraštyje.

12 Atsakymų į “Problemos dėl lifto – neįveikiama misija?”

 1. to vytautas parašė:

  matyt su auto važiuoju,nesi senelis ar neįgalus , neturi mažų vaikų, o gal dar konkursą skelbei tilto pirkimui ar ,,priežiūrą” vykdai?Bet, klumpi, juk turi giminės, draugų, pažįstamų ar kaimynų Mažeikiuose, kurie yra anksčiau aprašyti..

 2. Vytautas parašė:

  Kam nepatinka Mažeikiuose varykit į Žemalę arba Sedą…ten nėra geležinkelio

 3. Reda parašė:

  Iš kieno lėšų remontuojami liftai? Jei iš garantinių, tai tiek to. Jeigu iš Savivaldybės , t.y. mokesčių mokėtojų, tai apsaugok Viešpatie,. sumos turėtų susidaryti nemenkos, nes liftai dažnai neveikia. Būtų gerai, kad už šito “Šedevro” remonto darbus neštų materialinę atsakomybę ir šio tilto statybos iniciatoriai asmeniškai.Norėtųsi išgirsti pavardes tų “specų”, kurie pasirinko šitokį “modernų” tilto per geležinkelį projektą.

 4. Jou parašė:

  Isvisa. Tai pyzdink nx iš tų blogų Mažeikių,kas tave laiko ?

 5. Isvisa parašė:

  Visas mazeikiu miestas yra kazkokia tragediskas siaubas pakrasty lietuvos.

 6. Lina parašė:

  Kaip saugiai dviračiu apvažiuoti tiltą? dviračių takas ne visur yra. Visada lipu per tiltą, guosdamasi, kad tai dalis sporto ryte ir vakare po darbo kasdien. Gaila būna tik mamų su vežimėliais, kai liftas neveika, o neveikia jis vos ne kasdien. Kažkada teko matyti močiutę su ratukais, kai liftas neveikė. Gerai, kad atsirado žmonių, kurių vienas nešė močiutę, kita moteris jos ratukus. Kažkoks siaubas vidury Mažeikių…. O vakar teko keltis su dviračiu kartu su romų tautybės moterim ir pagėrusiu vyriškiu su praskelta kraujuojančia lūpa – malonu nebuvo, kad ir vidury dienos. O jau kvapas kabinoje nuo abiejų sklido….

 7. Petras parašė:

  Gyvuliams gali ir auksinį liftą pastatyti. Pasirodo kokia visuomenė gyvena Mažeikiuose. Kaip sakoma,prie kiekvieno nusikaltėlio nepastatysi policininko,taip ir prie tilto….

 8. Jonis parašė:

  O kodel zmones nezino komisijos pirmininko, palaiminusios sitos nesamones pergales pavardes ? Zmones turi gi zinot kam turi but dekingi , ir prie ko cia piemenys ar dviratininkai ar dar kazkas tai , sitas technikos stebuklas kainaves milijona TURI FUNKCIONUOTI

 9. NUOMONĖ parašė:

  reikia prie liftų pastatyti po cerberį ir limituoti klientų skaičių:pencininkas ar su negalia parodai pažymėjimą,mamos su vežimais ir gana.visi kiti pėstute ir jokių dviratininkų gali numinti iki pervažos ir pamatysit kaip liftas veiks be problemų,o tai dabar varo piemenys reikia nereikia,juk nieko nėra amžino

 10. Tratata parašė:

  Nebuvo tos nesamones ir problemu nebuvo. Išvis nereikėjo statyt jo, bereikalingai pinigus išleido vietoi to galėjo geriau gatves sutvarkyt kad nebesisemtu pastoviai po liūčiu.

 11. Zeniaus palikimas parašė:

  Das ist fantastikkkkkk tiltiorrrrr.

 12. . parašė:

  Nereik ju

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto