Profsąjungų susivienijimo lyderė – ta pati

Judyta Čejauskienė. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Ketvirtadienį Pavasario pagrindinėje mokykloje įvyko Lietuvos švietimo įstaigų profesinių sąjungų susivienijimo Mažeikių susivienijimo ataskaitinė-rinkiminė konferencija. Jos metu susivienijimo pirmininke dar vienai kadencijai išrinkta Judyta Čejauskienė. Kalbėta ir apie gruodžio 8-ąją vyksiantį įspėjamąjį pedagogų streiką, kuriuo pedagogai reikalaus atkreipti dėmesį į reikalavimą didinti švietimo darbuotojų atlyginimus.

Konferencijoje dalyvavęs Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus sakė, jog ši konferencija sukviesta didelių sukrėtimų, didelių istorinių įvykių priešaušryje – profesinėms sąjungoms ruošiantis streikuoti.
„Jūs ruošiatės, kita pusė taip pat ruošiasi ir netrukus susikibsite. Kokie bus rezultatai, pasakyti sunku, nors laimėti tikisi ir viena, ir kita pusė. Žinote, kad ne visada viskas priklauso nuo vieno ar kito žmogaus, nuo vienos ar kitos partijos norų. Yra valstybinė politika, yra galimybės. Linkiu, kad  tai būtų toks laimėjimas, jog juo galėtų džiaugtis ir kiti. Ir kad jūsų laimėjimas nebūtų nelaimė kitiems“, – kalbėjo vedėjas ir pridūrė, kad kova bus sunki.

Plačiau apie konferenciją – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto