Projektą „Vyturio“ pradinėje mokykloje vainikavo apdovanojimai

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Iš Mažeikių „Vyturio“ pradinės mokyklos – džiugios naujienos. Čia buvo pristatytas projektas ,,Augu saugus ir atsakingas“, kurį organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, šio projekto socialinis partneris – Lietuvos kelių policijos tarnyba.
Šia iniciatyva siekiama ugdyti eismo dalyvių saugaus eismo kompetencijas, kurti saugesnę aplinką. Projekto metu parengti vaizdo siužetai, nuotraukos su skirtingomis eismo situacijomis iš įvairių miesto vietų. Šie siužetai ne tik mokė eismo dalyvius, kaip saugiai elgtis, bet ir reprezentavo Mažeikių miestą. Už originaliai atliktą darbą „Vyturio“ komandai ir saugaus eismo būrelio vadovei Ritai Bučienei įteiktas diplomas bei padėka.
Iš sostinės į mokyklą atvyko Lietuvos kelių policijos tarnybos vyresnieji specialistai Aušra Banytė ir Benas Maželis, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus vyriausiasis patrulis Arvydas Kuneika, Mažeikių policijos bendruomenės pareigūnai Audronė Jurdonaitė ir Remigijus Stonkus bei Švietimo skyriaus vyr. specialistė A. Kelpšienė. Projekto dalyviams įteiktos padėkos dovanėlės. Susitikimo metu mokinai turėjo galimybę susipažinti su policininko profesija, apžiūrėti tarnybinius automobilius bei užduoti jiems kylančius klausimus. Svečius ir laimėtojus džiugino mokyklos šokių kolektyvas „Piruetas“ (vadovė Edita Aganinienė).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto