Projekto rangovui – ikiteisminis tyrimas

Bendrovė „VVARF“ rajone įgyvendino ne vieną europinį projektą ir yra laikoma patikima partnere.

Plungiškė bendrovė „VVARFF“ Mažeikiuose įgyvendina ne vieną modernizavimo projektą. Šiuo metu įmonė dirba atnaujindama viešąsias erdves prie renovuotų daugiabučių namų senamiestyje ir mikrorajone, per kelerius metus yra laimėjusi nemažai rangos darbų konkursų.
Dėl statyba, kelių tiesimu ir kita veikla užsiimančios įmonės pateiktų duomenų apie medžiagų kokybę Šiaulių generalinė prokuratūra pradėjo tyrimą – bendrovės darbuotojai įtariami dokumentų klastojimu.
Mažeikių rajono savivaldybės vadovai tvirtina – kitiems projektams pateikta bendrovės dokumentacija įtarimų nekelia.

Bendrovė „VVARFF“ dažnai tampa Mažeikių rajono savivaldybės skelbiamų rangos darbų konkursų nugalėtoja.
Vienas stambiausių užsakymų, kurį bendrovė gavo prieš kelerius metus, o užbaigė šį pavasarį – Juodpelkio parko ir miesto stadiono sutvarkymas. Šis objektas rangovui sukėlė nemažai rūpesčių dėl vagių ir vandalų. „VVARFF“ akcininkas net buvo pažadėjęs premiją tam, kuris praneš ar padės sugauti įžūlius vagišius, statybininkams pridariusius tūkstantinių nuostolių.
Per pastaruosius trejus metus (nuo 2013-ųjų) tokių Mažeikiuose laimėtų projektų būta dvylikos – plungiškiai Savivaldybei pateikė geriausius pasiūlymus pagrindinių ar papildomų rangos darbų pirkimo konkursuose.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto