Prokuratūra pratęsė tyrimo terminus

Nuotr. iš mvandenys.lt tinklalapio

Savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisija sulaukė Šiaulių apygardos prokuratūros rašto, kad sprendimo dėl viešojo intereso gynimo priėmimo terminas atidėtas, nes nesulaukta Mažeikių rajono savivaldybės kontrolierės išvados.
Į Šiaulių apygardos prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyrių Antikorupcijos komisijos pirmininkas Paulius Auryla kreipėsi praėjusių metų pabaigoje, prašydamas išsiaiškinti UAB „Mažeikių vandenys“ įstatinio kapitalo padidinimo Mažeikių rajono savivaldybės piniginiu įnašu teisėtumą. Antikorupcijos komisijai įtarimų sukėlė bendrovės siekis dviejų iš ES struktūrinių fondų įgyvendinamų projektų investicijas apskaityti kaip dotacijas ir padidinti „Mažeikių vandenų“ įstatinį kapitalą, kuriam pritarė Savivaldybės taryba.
Antikorupcijos komisija įžvelgė, kad toks sprendimas gali padidinti gyventojams vandens ir nuotekų kainą, o taip pat iškreipia ES investicijų esmę.
Metų pradžioje prokuratūra pradėjo tyrimą, tačiau, negavusi išvados iš Mažeikių rajono savivaldybės kontrolierės, medžiagos rinkimo ir sprendimo priėmimo terminą pratęsė iki kovo 1 d.

2 Atsakymai į “Prokuratūra pratęsė tyrimo terminus”

  1. Loreta parašė:

    Patikrinimo išvada pateikta prokuratūrai dar iki šio straipsnio paskelbimo. Terminas buvo numatytas iki vasario 18 d.

  2. aa parašė:

    Kas vadovauja MV? su tais įstatinių kapitalo didinimais ir kainos padidinimu gyventojams patirties turi MV vadovas dar ir iš VST laikų, tokias aferas prasukinėjo D. Nedzinskas ir Ko tais laikais vadovavę VST, po tokių įstatinio kapitalo didinimų vos ne dvigubai didėjo elektros kaina taigi kaip nepasidalinsi gerąja patirtimi dar kartą nugręžti mažeikiškių pinigines, palinkėkim ryžto antikorupcijos komisijai užkardant tokias aferas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto