Prokuratūra stojo ginti viešo intereso

Pasivažinėjimui kartingais Savivaldybė išnuomojo 2500 kv. m ploto išasfaltuotos aikštelės Pavenčių gatvėje. Nuotr. iš Kartingai Mazeikiuose facebook’o paskyros

Gegužę po gana karštų diskusijų Savivaldybės tarybos nariai pritarė, kad Pavenčių gatvėje esanti aikštelė būtų išnuomota naujos paslaugos teikėjai – bendrovei „Pajūrio kartingai“.
Aikštelė verslininkams buvo išnuomota keturiems mėnesiams už 191 euro mėnesinį mokestį.
Šiaulių apygardos prokuratūros viešojo intereso gynimo skyrius išsiaiškino, kad nuomos sutartis buvo sudaryta pažeidžiant teisės aktus. Buvo pareikalauta, kad Mažeikių rajono savivaldybės administracija pagal kompetenciją imtųsi priemonių ir nustatytus pažeidimus pašalintų.
Šį apygardos prokuratūros reikalavimą rajono valdžia rengiasi apskųsti.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

20 Atsakymų į “Prokuratūra stojo ginti viešo intereso”

 1. Mazeikete parašė:

  Kaskoke ce visi paronojikai ar ce lanzbergis jum protus abnodijo

 2. Mazeiketei parašė:

  Skystas trolis tamsta o ne Mazeikete :) Tik vieną B. pavyko išdurti, o laimės pilnos kelnės :) Tiešinkis :)

 3. Mazeikete parašė:

  Jus zemaicei patys letuviskai ismokyt kalbet tada kitus mokynkyt matau nepatynka kat as soseldemokratus palaikau nes tik je rupinasi darbo leudym turbut su rimkena kartu esi

 4. B. parašė:

  Mazeikietei. Ponia, koks Tamstos išsilavinimas? Iš parašyto teksto sprendžiu, kad mokyklos suolo netrynėte visai. Net mano dešimtmetis anūkėlis tokių klaidų nedaro. Jei nesugebat parašyti paprasčiausio teksto be klaidų – nekomentuokit, nerodykit visiems savo žemo bendrojo ir kultūrinio išsilavinimo lygio.

 5. Mazeikete parašė:

  Ka ce stumi kas tas sargazmas ce vel amerikosu ysgalvotas zodys ar ce ant soseldemokratu ustumt nori zinau as tave tenis gereuses visu laiku mazeiku mers tik ans suvalde ir neleida verslininkiams plezt darbo leudes nes tas klasteris kada pradeja statitis akmenej ten butai pabranga kaip darba zmogus brangesni buta nusiprktu

 6. pvm parašė:

  Kartingai gal ir mokesčius Maž\eikių savivaldybei mokėjo, ne kokios Klaipėdos palei firmos registraciją

 7. Mazeiketei parašė:

  Pigus sarkazmas. Pagal Jurgį ir kepurė.

 8. puiku parašė:

  kad išnuomavo.Galėjo ir dykai leisti.Smagi pramoga 100 kartų geriau,nei narkotikų platinimo štabas.

 9. Mazeikete parašė:

  Nereike leisti tems verslinininkams neko dariti nes je tik pelnu rupinasi o darpo zmogum nesirupina nes tik soseldemokratai kol rupinosi darpo zmogum tol mazeikose nebuvo plesiku verslininku ir tenis pats darbo zmonemis rupinosi nes jis is algeles giveno o kiti tik zuri kaip nuskreusti vargoli

 10. perku parašė:

  masinu stovejimo aikstelei vienai vietai skiriama 12 kv. m. Tai as moku po 14 centu uz kvadrata – 1,7 euro per menesi ir visiem gerai. uz garaza ir saugojama aikstele pigiau, o savivaldybe uzdirbs beveik 100 proc. daugiau. Reikia Knituko paklausti kam prasyma nesti ir su kokiais pribambasais, kad patvirtintu :)

 11. kas bepasakys parašė:

  ar 7 centai uz kvadratini metra daug ar mazai.

 12. jonivingių,gal Jonines dar tebešventi parašė:

  matyt tie verslinykai iš kartingų aikštelės gerai užpirko vaišių,kad taip advokatauji? ,,Aikštelė verslininkams buvo išnuomota keturiems mėnesiams už 191 euro mėnesinį mokestį“.Tai adekvatu?Manau už tokią kainą būtų ir daugiau bei kokybiškesnių iniciatyvų kas išvežtų pinigus iš Mažeikių.

 13. Aga parašė:

  Minutę euras o aikštės nuoma nesiakia 200. Gerai kažkam reikia uždirbt aš keturratį po 50 centų už minite duosiu pasivažinėti

 14. Tomis parašė:

  Šio savivaldybės žemės sklypo paskirtis yra automobilių stovėjimo aikštelė, kai dabar jos dalis tapo komercinės paskirties, nes kartingais važiuoja, todėl tam reikia atlikti žemės paskirties keitimo procedūrą. Tai kam čia skųstis.

 15. jonas parašė:

  Kartingų aikštelė – Puikus savivaldybės sprendimas – užimtumas jaunimui vasaros metu,bet kaip visuomet atsiranda dvasios ubagėlių,kurie lygioje vietije ieško duobelių oi oi kaip mažai pinigų nulupo nuo įniciatyvą parodžiusių smulkiųjų verslininkų tarsi signalizuodami susirinkit „manatkes“ ir von iš Mažeikių.Gerai tik tiek ,kad tokių gynėjų mažuma.

 16. Oo parašė:

  Zzz tu pats debilas iš sodų gatves, jezz

 17. Zzz parašė:

  Debilas is sodu gatves ,eik miegot.

 18. smulkusis verslininkas parašė:

  Jei su valdininkais prasidėsi – tik daugiau bėdos turėsi

 19. Jo parašė:

  Vyniauts pakliun ir i sazininga vartuotuoje paketa nes pas ana neveina hahuolpalaike nera gryns lietuvuos patriots nusipelne lietuvuos garbies piliete varda,ura draugai!

 20. Is sodu gatves parašė:

  Kiek anie triuksmaun tie kartingai net lango vakarais negaliu atsidaryt nes verslininkams tik pinigai o mums garsas nezmoniskas gerai kad neleido klasterio sosaldemokratai statyt nes verslininkai butu tik pinigus jeme ir zmones isnaudoje venintelis verslininks saziningai mokantis zmonems tai vinieuts tik pas ana algas didzeuses.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto