Pūga ir sniegas patikrino kelininkų pasirengimą

Sekmadienio pūga kelius nuklojo sniegu ir apsunkino vairuotojų dalią. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Sekmadienio rytą kilusi pūga patikrino kelininkų pasiruošimą žiemai.
Policijos pareigūnai per savaitgalį užregistravo tris avarijas.

Technika dirbo nuo ryto

Ankstų sekmadienio rytą kilusi pūga kelininkus į kelius „išvarė“ jau penktą valandą ryto.
Pirmiausia „Telšių regiono keliai“ Mažeikių kelių tarnybai priklausanti technika išskubėjo į krašto kelius – tarnybos valė kelių Mažeikiai–Kuršėnai, Mažeikiai–Skuodas, Mažeikiai–Plungė–Tauragė atkarpas, dirbo miesto aplinkkelyje. Kelininkų teigimu, tik po to jie galėjo skirti pajėgas rajoniniams keliams valyti.
Mažeikių komunalininkai teigia darbus mieste pradėję pūgos išvakarėse – šeštadienį.
„Kai tik šeštadienį pradėjo šalti, mūsų technika nuo ketvirtos valandos vakaro apvažiavo visas miesto gatves ir jas pabarstė. Sekmadienį pradėjome darbą nuo ketvirtos valandos ryto ir dirbome dvylika valandų – du barstytuvai ir traktorius valė ir barstė pirmai bei antrai priežiūros kategorijai priklausančias pagrindines miesto gatves“, – „Santarvei“ sakė UAB „Mažeikių komunalinis ūkis“ direktorius Andrius Noreika.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

7 Atsakymai į “Pūga ir sniegas patikrino kelininkų pasirengimą”

 1. VAIRAS parašė:

  Sekmadieni puse astuoniu ryto vaziavau is Mazeikiu link Sedos kelias buvo visiskai nevalytas. Pries rasydami pasiziurekite patys,o ne paciu kelininku klauskit kada jie pradejo darbus.

 2. Svečias parašė:

  Savaitgalį buvau atvykęs pasisvečiuot į Mažeikius. Prieš pietus išvažiavome apžiūrėti miesto. Gatvės nevalytos, jokios kelininkų technikos nesimatė.
  Jeigu būtų valyta nuo keturių ryto, viskas blizgėtų. Na suprantama, jeigu toks mistas gatvių valymui turi tik traktorių ir du barstytuvus…. Tokia biednystė, tokios ir gatvės.
  Užuojauta Mažeikiškiams.

 3. pastebėjimas parašė:

  O šaligatviai Tyliojoj gatvėj net šiandien nevalyti.Prastai dirba komunalinis.Mokestį pakėlė,o dirbti geriau nepradėjo.Matyt reiks rinkti parašus ir atsisakyti nekokybiškos paslaugos.Tie šaligatviai,kur valo samdomas žmogus ,nuvalyti puikiai.Komunalinio valytojos,imkit pavyzdį!

 4. pasipiktinę parašė:

  Sekmadienio rytą kelyje Mažeikiai – Plungė tikrai nebuvo valytą, po pietų taip pat nesimatė, kad kelias būtų valytas… sugeba tik pinigus plešt… o ką valo, kas juos žino…

 5. mazeikiskis parašė:

  O sekmadieni saunuoliui matyt nereikejo vaziuoti…

 6. Šaunuoliai komunalinis ūkis parašė:

  Komunalinio ūkio mašinos jau pirmadienio rytą valė gatves, tikrai šauniai darbavosi. Ačiū už gerai prižiūrimas miesto gatves.

 7. Vardas (privalomas) parašė:

  Kaip ir visada žiema kelininkus užklupo netikėtai. Pirmadienio ryte rajoniniai keliai vis dar buvo nevalyti, važiavom kaip kas sugebėjom

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto