Rajonai skirtingi, profsąjungų tikslai – tokie pat

Žemaitijos regiono Mažeikių rajono profesinių sąjungų centro vadovė bei Naftininkų profesinės sąjungos pirmininkė Virginija Vilimienė. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Stiprybė – vienybėje. Tokiu šūkiu vadovaujasi darbuotojų interesams atstovaujančios profesinės sąjungos. Praėjusią savaitę Mažeikiuose lankėsi Radviliškio profesinių sąjungų centro narių delegacija. Susitikimo dalyviai – mažeikiškiai ir radviliškiečiai – įvairių įmonių profesinių sąjungų atstovai dalijosi patirtimi, aptarė aktualijas ir ateities planus.

Pasak Žemaitijos regiono Mažeikių rajono profesinių sąjungų centro vadovės bei Naftininkų profesinės sąjungos pirmininkės Virginijos Vilimienės, tokį susitikimą inicijavo radviliškiečiai. Ir jie yra pirmieji, atvykę pasisemti patirties iš mažeikiškių profsąjungų. Nors apie tai, kad įvairių regionų profesinių sąjungų vadovai bei nariai turėtų dažniau susitikti ir bendrauti bei dalytis patirtimi, kalbėta ne kartą.
„Sako, kad sutarimas kalnus verčia. Tikiu, kad bendradarbiaudami tikrai galime pasiekti daug. Bet yra ir viena svarbi sąlyga: kuo mūsų daugiau, tuo būsime stipresni“, – pradėdama susitikimą ir sveikindama jo dalyvius kalbėjo V. Vilimienė.
Žemaitijos regiono Mažeikių rajono profesinių sąjungų centras šiuo metu vienija 11 įvairiose srityse dirbančių įmonių bei įstaigų profesinių sąjungų, kuriose yra 2 tūkst. narių.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto