Rajone lankėsi eksporto verslo skatintojai

Organizacijos atstovai Savivaldybėje pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus nuotrauka

Į Mažeikius atvyko verslą skatinančios organizacijos „Versli Lietuva“ atstovai, kurie ieškojo verslininkų, norinčių bendradarbiauti su užsienyje veikiančiomis įmonėmis.
Svečių teigimu, Mažeikiuose planuojamas dar ne vienas vizitas, netrukus čia turėtų atsidaryti ir organizacijos atstovybė.

Lankė įmones

Organizaciją „Versli Lietuva“ ir jos teikiamas paslaugas pristačiusi Šiaulių regiono atstovė Auksė Vizbarienė bei mažeikiškis Arvydas Kostkevičius pasakojo, kad tai buvo vienas pirmųjų vizitų į Mažeikius, siūlant čia veikiančioms įmonėms naujas verslo galimybes.
Prieš du mėnesius Savivaldybėje susitikus su rajono valdžia buvo svarstyta galimybė steigti „Verslios Lietuvos“ atstovybę ir Mažeikiuose.
Arvydas Kostkevičius teigė, kad jau buvo aplankytos kelios rajone veikiančios metalo apdirbimo įmonės, kurias domintų galimybė plėsti savo verslą už Lietuvos ribų.

Padeda atsitiesti po krizės

Anot A. Kostkevičiaus, pagrindinis „Verslios Lietuvos“ eksporto departamento tikslas yra susitikti ir pradėti bendradarbiavimą su vietiniais verslininkais, padėti jiems užmegzti kontaktus su užsienyje veikiančiomis įmonėmis, plėstis ir realizuoti naujas bendradarbiavimo galimybes.
Mažeikiškis pasakojo, kad ta linkme jų atstovaujama organizacija pradėjo dirbti prieš dvejus metus.
Skandinavijos ir kitose Europos šalyse dirbantis komercijos atašė ten ieško partnerių lietuviams, taip padedama atsitiesti po ekonominės krizės.
„Krizės laikotarpiu buvo ir prarastų, ir atsirado naujų galimybių“, – teigė A. Kostkevičius, kuris džiaugiasi turėdamas galimybę čia veikiančioms įmonėms padėti optimizuoti jų verslą, pasiūlyti naudingų kontaktų.

Įsikurs atstovybė

„Verslios Lietuvos“ ryšių su visuomene koordinatorė Ingrida Šulcienė „Santarvei“ teigė, kad Mažeikių verslininkai yra labai aktyvūs ir iniciatyvūs, taip pat juos vienijančios verslo organizacijos išsiskiria konstruktyvumu ir dalykišku požiūriu į bendradarbiavimą su valstybės institucijomis.
„Apskritai mažeikiškiai yra geras verslios Lietuvos pavyzdys, žmonės veiklūs, smalsūs ir iniciatyvūs, orientuoti į veiklą ir naujų galimybių paieškas“, –  teigė atstovė.
Koordinatorė džiaugėsi, kad jau yra priimtas sprendimas įkurdinti jų organizacijos atstovybę Mažeikiuose.
„Artimiausiu metu Mažeikių verslininkai turės nuolatinį mūsų atstovą, kurio uždavinys bus konsultuoti, patarti ir padėti aktualiais verslo klausimais“, –  akcentavo I. Šulcienė, kuri pridūrė, kad klausimų yra nemažai, nes verslas nuolat ieško naujų galimybių tiek vidaus rinkoje, tiek kitose šalyse.
„Versli Lietuva“ vykdo nemažai verslumą skatinančių programų pradedantiesiems ir jau pažengusiems verslininkams: nuo pagalbos kuriant įmonę iki tarptautinio konkurencingumo stiprinimo.
Siekdama būti „vienu langeliu“ verslui ši organizacija kuo daugiau paslaugų stengiasi kelti į elektroninę erdvę.

Rytis SAVICKIS

2 Atsakymai į “Rajone lankėsi eksporto verslo skatintojai”

  1. vivi parašė:

    Ką gali pakonsultuoti tie Lodoriai iš VL.Verslo žmonės jiems patarimukų gali duot.Tik kad jie nesiklauso.Pučia savo dūdą maldami šūdą ir krūtus primeta.Laukia kol LEZ-ų prikurs ir galės direktoriais patapt.7rrk

  2. lolas parašė:

    „Rajone lankėsi iš tuščio į kiaurą pilstytojai“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto