Rajone mažėja virusinių susirgimų

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Telšių departamentas pranešė, kad mūsų rajone sergamumo gripu, ŪVKTI ir COVID-19 liga rodiklis toliau mažėja. Praėjusią savaitę sergamumas šiomis ligomis buvo mažiausias, lyginant su kitomis Telšių apskrities savivaldybėmis.

Praėjusią savaitę mūsų rajone sergamumo gripu, ŪVKTI ir COVID-19 liga suminis rodiklis siekė 761 atvejį 100 tūkst. gyventojų.

Sergančiųjų gripu sumažėjo beveik perpus – iki 29 žmonių per savaitę, ŪVKTI – nuo 399 iki 366, COVID-19 ligos išvis neregistruota. 

Į Regioninę Mažeikių ligoninę praėjusią savaitę pagalbos kreipėsi 14 asmenų, nė vienas jų nebuvo gydomas stacionare.

Pažymėti:
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content