Rajone paminėta Vaikų gynimo ir Tėvo diena

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

[nggallery id=532 template=caption]Šį sekmadienį sutapo dvi didelės šventės – Tarptautinė vaikų gynimo bei Tėvo diena. Abi šios reikšmingos šventės paminėtos visame rajone.
Viekšnių miestelio gyventojus į šventę Vasaros lauko estradoje sukvietė Kultūros centro darbuotojai. Pustrečios valandos trukusios šventės metu tėvams buvo skirtas centro mišraus ansamblio koncertas, vaikus linksmino jų mėgstami herojai Karlsonas ir aikštingoji Freken Bok bei Palnosų kultūros namų dainorėliai ir šokėjai.
Vaikai drauge su mamytėmis žaidė, jiems surengta įvairių pramogų, nulijo net saldainių lietus.
Didelė šventė, skirta tėvams pagerbti ir vaikams palinksminti, surengta ir Auksodėje: čia įvyko šeimų prisistatymai, įvairiausios rungtys, kuriose dalyvavo ne tik vaikai, bet ir tėveliai su močiutėmis. Linksmybių dalyviai šokinėjo su maišais, šliuožė slidėmis, žaidė krepšinį, nešė vandenį. Šventės pabaigoje surengtos bendros vaišės.
Tarptautinei vaikų dienai paminėti  Savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius surengė vaikų krepšinio dieną, kurioje dalyvavo Laižuvos, Reivyčių,  Šerkšnėnų, Tirkšlių ir Židikų seniūnijų vaikai.
Renginio dalyvius linksmino ir išdaigas krėtė nuotaikingasis klounas, Mažeikių moksleivių namų šokių kolektyvas „Saulė“.
Šventiniai renginiai, skirti vaikams ir jų tėvams, vyko ir daugelyje rajono mokyklų bei lopšelių-darželių.

Apie tai plačiau skaitykite antradienio „Santarvėje“.

2 Atsakymai į “Rajone paminėta Vaikų gynimo ir Tėvo diena”

  1. Viekšniškė parašė:

    Linksma ir graži šventė Viekšniuose.Labai šaunūs ir išradingi vedantieji personažai,Karlsonas ir Freken bok.Vaikai liko labai patenkinti,o kai užlijo saldainių lietus džiaugsmui nebuvo ribų.Ačių kultūros darbuotojams.

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Atrodo,kad buvo linksma svente ir vaikai smaguau paisdykavo.O kaip Mazeikiuose?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto