Rajone smurtas liejosi per kraštus…

Iš viso nuo metų pradžios mažeikiškiai pareigūnai gavo 284 informacinius pranešimus apie panaudotą smurtą. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Rugsėjį Mažeikių policiją pasiekdavo vidutiniškai po du pranešimus apie smurtą, dėl pusės jų pradėti ikiteisminiai tyrimai. Panaši situacija ir šį mėnesį.

Mušeikos rugsėjį buvo aktyvūs

Rugsėjis smurto atžvilgiu buvo vienas „aktyviausių“ mėnesių – policija užregistravo 49 informaciniai pranešimus, pradėti 24 ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Dažniausiai nuo smurtaujančių vyrų kaip įprastai kentėjo moterys (22), smurtu pasiskundė vienas vyriškis bei du nepilnamečiai. Dažniausiai fizinį smurtą patyrė sugyventiniai (12).
Pradėjus tyrimą dėl smurto artimoje aplinkoje, vienuolika asmenų susitaikė, penkiems procesas užbaigtas baudžiamuoju įsakymu, du kaltinamieji aktai perduoti teismui.
Iš viso nuo metų pradžios mažeikiškiai pareigūnai gavo 284 informacinius pranešimus apie panaudotą smurtą, pradėtas 151 ikiteisminis tyrimas, tik penki ikiteisminiai tyrimai pradėti dėl psichologinio, likusieji – dėl fizinio smurto.

Kentėjo seserys

Per pirmąsias penkias spalio dienas taip pat neišvengta smurt tarp giminaičių, du atvejai – kai broliai kibo į atlapus seserims.
Spalio pirmosios vakarą namuose, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, Tirkšliuose, nerimo 35-erių metų R. K.: vyras smogė ranka į veidą savo devyneriais metais vyresnei seseriai ir stūmė ją į sieną – moteris susižalojo. Po tokių „žygių“ tirkšliškis turėjo galimybę dvi paras „pailsėti“  policijos areštinėje.
Čia jam kompaniją tą patį vakarą palaikė ir dvejais metais jaunesnis mažeikiškis, Pavasario gatvės gyventojas R. Š. Pastarasis mažamečių vaikų akivaizdoje tą patį vakarą smogė delnu į veidą savo 27-erių metų sugyventinei, kuri griūdama sudaužė gėlių vazoną.
Ketvirtadienio rytą savo namuose Mažeikių šimtmečio gatvėje smurtavo G. G. Tarp jo ir kartu gyvenančios sesers kilo žodinis konfliktas. Pritrūkus žodžių, vyras delnu smogė moteriai į veidą ir sugriebęs už žando pastūmė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto