Rajoninėse kvadrato varžybose stipriausi buvo „pavasariečiai“

Nuotr. iš asmeninio albumo

Antradienio popietė Mažeikių Senamiesčio pagrindinėje mokykloje buvo maloniai triukšminga – tą dieną  vyko rajoninės pradinių klasių moksleivių (2004 gimimo ir jaunesnių) kvadrato varžybos. Jose dalyvavo Pavasario, Kalnėnų, Senamiesčio pagrindinių mokyklų, „Ventos“ progimnazijos, Viekšnių gimnazijos ir „Vyturio“ pradinės mokyklos komandos.
Mažieji sportininkai parodė, kad moka rungtis dėl prizinių vietų. Aršesnė kova vyko tarp Pavasario ir Kalnėnų, „Ventos“ ir Viekšnių mokyklų komandų. Dėl 3–4 vietos varžėsi Viekšnių ir Kalnėnų, dėl 1–2 vietų – Pavasario ir „Ventos“ mokyklų sportininkai.
Sėkmė lydėjo „pavasariečius“, kurie  iškovojo pirmąją vietą ir teisę atstovauti  rajonui tarpzoninėse kvadrato varžybose (vyr. mokytojas – Virginijus Januševičius). Antroji  liko „Ventos“ progimnazija (mokytoja metodininkė Ingrida Šetkienė), trečioji – Kalnėnų pagrindinė mokykla (vyr. mokytojos Rasa Daugėnienė ir  Lina Čikeliovienė).
Varžybos buvo įdomios – sirgaliai patyrė daug teigiamų emocijų, mažieji sportininkai pademonstravo ryžtą  kovoti bei siekti pergalės.

Lina Kozienė
Mažeikių rajono kūno kultūros mokytojų metodinio būrelio pirmininkė

5 Atsakymai į “Rajoninėse kvadrato varžybose stipriausi buvo „pavasariečiai“”

 1. Tadys parašė:

  Šaunuoliai Pavasario vaikai

 2. -> Pasigedau parašė:

  … tu pats turbūt sergi, jei tiek skauda “širdelę”, pačiam reikėjo pasiprašyti prie nuotraukos kadro – nereikėtų tada komentarų rašyti, ….sapalioji gatavai :) !

 3. Esu parašė:

  Direktorius prie sporto sales duru

 4. Sirgalius parašė:

  Žmones gal mažiau pavydėkim , o geriau pasidžiaukim vaikų pasiekimais… O vaikai šaunuoliai !

 5. Pasigedau parašė:

  vieno, paties vyriausio sportininko – mokyklos direktoriaus. Kaip čia be jo? Tai tikriausiai pirmoji mokyklos vaikų fotkė, kur nėra direktoriaus – visur jis būdavo… Susirgo gal?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto