Rajono abiturientai aktyviai tikrinasi savo žinias

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Trečiadienį interneto svetainėje www.egzaminatorius.lt/isivertink moksleiviai gali nemokamai pasitikrinti savo matematikos žinias: užduotims atlikti 11–12 klasių mokiniams skirtos dvi valandos.
Pateikiamos užduotys prilygsta egzaminams, tad abiturientams šis savanoriškas žinių pasitikrinimas yra lyg pirmasis žingsnis jų link.
Demonstruodami puikias žinias į šiuos eksperimentinius egzaminus aktyviai įsijungia ir Mažeikių rajono moksleiviai.
Iš 30 uždavinių sudarytas užduotis, kurios savo sudėtingumu ir vertinimu prilygsta valstybinio matematikos brandos egzamino programai, atlikti galima bet kurioje Lietuvos ar pasaulio vietoje – tereikia turėti prie interneto prijungtą kompiuterį, išmanųjį telefoną ar planšetę.
Lietuvos mokiniams šiuo metu atostogos, tad pasitikrinti matematikos žinias jie gali namuose.
Kaip teigia užduočių rengėjai, užduotys bus nelengvos, tačiau aiškios.
Pasitikrinti matematikos žinias buvo užsiregistravę per 4750 moksleivių iš visos Lietuvos.
„Egzaminatorius.lt“ sistemą kuriančios bendrovės „E. mokykla“ direktorius Saulius Ratkevičius informavo, kad trečiadienį iki 11 valandos įsivertinti savo matematikos žinias buvo įsiregistravę 120 Mažeikių rajono moksleivių.
„Mažeikių rajono moksleiviai gana aktyviai dalyvauja žinių pasitikrinimuose ir demonstruoja gana aukštą lygį. Žinias tikrinasi ne tik abiturientai, bet ir vienuoliktokai“, – mažeikiškius gyrė S. Ratkevičius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto