Rajono abiturientai aktyviai tikrinosi žinias

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Interneto svetainėje www.egzaminatorius.lt moksleiviai galėjo nemokamai pasitikrinti savo matematikos ir biologijos žinias.
Pateikiamos užduotys prilygsta egzaminams, tad abiturientams šis savanoriškas žinių pasitikrinimas yra lyg pirmasis žingsnis jų link. Į šiuos eksperimentinius egzaminus aktyviai įsijungė ir Mažeikių rajono moksleiviai.

Į geriausiųjų penketuką nepateko

Pasitikrinti matematikos žinias trečiadienį ryžosi 111 mūsų rajono abiturientų ir vienas dešimtokas iš Senamiesčio pagrindinės mokyklos. Šį kartą mažeikiškiai į geriausiųjų penketuką nepateko: iš 67 besitikrinusiųjų matematikos žinias ketvirtokų, R. Bagdonaitė iš Gabijos gimnazijos surinko 30 taškų ir yra dešimtoje vietoje. Surinkusi 19 taškų 33 vietoje liko viena Viekšnių gimnazijos vienuoliktokė.
Tarp visų šalies mokyklų, surinkusi 17,26 procento, Mažeikių Gabijos gimnazija yra aštuntoje, Merkelio Račkausko gimnazija su 12,53 procento yra 66 vietoje: iš šios ugdymo įstaigos matematikos žinias tikrinosi 17 abiturientų, vienu mažiau – iš Viekšnių gimnazijos. Iš Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos įsivertinant matematikos žinias dalyvavo šeši dvyliktokai, iš Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos – du abiturientai.

Tarp geriausiųjų – dvi mažeikiškės

Pirmojo įsivertinimo metu buvo tikrinamos biologijos žinios: tada iš viso dalyvavo 3631 mokinys, iš jų – 2100 abiturientų. Iš Mažeikių rajono biologijos žinias tikrinosi 87 moksleiviai. Aktyviausiai dalyvavo Gabijos – 27, Viekšnių – 24 ir Merkelio Račkausko gimnazijos – 21 moksleivis. Beje, vienas mokinys žinias tikrinosi ir iš „Ventos“ progimnazijos.
Pagal parodytų žinių kokybę, penktoje vietoje Gabijos gimnazija – jos žinias pasitikrinusių gimnazistų pasiekimai įvertinti 58,60 procento, aukščiausias vidurkis – 70,71 procento.
Biologijos žinių pasitikrinimo lentelėje geriausiųjų šalyje penketuke – dvi mūsų rajono moksleivės – trečioje vietoje 97 taškus surinkusi Gabijos gimnazijos ketvirtokė Rūta Bagdonaitė ir penktąją poziciją užėmusi Viekšnių gimnazijos dvyliktokė Džiugilė Kersnauskaitė – jos sąskaitoje 94 taškai.
69 taškais įvertintos Gabijos gimnazijos trečiokės Lauros Jurkaitytės žinios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto