Rajono abiturientai jau pasirinko brandos egzaminus

Nuotr. iš SAM archyvo

Savivaldybės administracija paskelbė apie abiturientų pasirinkimus – rajono gimnazistai ir Mažeikių politechnikos mokyklos moksleiviai jau nusprendė, kokius brandos egzaminus laikys šiais metais.
Tarp valstybinių egzaminų populiariausi užsienio kalbos (anglų), lietuvių kalbos ir literatūros bei matematikos egzaminai. Tarp mokyklinių brandos egzaminų – technologijų egzaminas.

});

Privalu išlaikyti du egzaminus

Brandos egzaminus rajone šiemet laikys 473 abiturientai: 350 gimnazistų ir 123 Mažeikių politechnikos mokyklos mokiniai.
Brandos atestatui gauti privaloma išlaikyti lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminą bei dar vieno dalyko brandos egzaminą ar pateikti brandos darbą.
Be lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino, abiturientas gali rinktis ir laikyti ne daugiau kaip šešių dalykų brandos egzaminus, tarp jų – ir brandos darbas.

Mažiausiai norinčiųjų laikyti antros užsienio kalbos egzaminą

Populiariausias mūsų rajone ir šiemet išlieka valstybinis užsienio kalbos (anglų) egzaminas – jį pasirinko 340 moksleivių.
Lietuvių...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto