Rajono biudžetas didėja dviem milijonais eurų

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Penktadienį Savivaldybės taryba patvirtino šių metų biudžeto pakeitimus. Jo apimtis padidėjo šiek tiek per du milijonus eurų.

Įvairūs šaltiniai

Savivaldybės administracijos Finansų skyriaus vedėja Julija Balvočienė, pristatydama naujus skaičius, informavo, kad biudžetas keičiamas dėl teisės aktų pakeitimų, gavus papildomų dotacijų žemės ūkio, visuomenės sveikatos priežiūros funkcijoms atlikti, mokinio krepšeliui finansuoti. Sulaukta daugiau lėšų investiciniams projektams vykdyti, net 808 tūkst. eurų padidinta Europos Sąjungos finansinė parama.
Padidinti pajamas biudžete paprašė ir biudžetinės įstaigos – pasikeitus įmokoms už kai kurias paslaugas ir prekes, jos papildomai numato surinkti 3,3 tūkst. eurų.

Gerai vykdomas planas

Finansų skyriaus vedėja pasidžiaugė, kad šiemet gerai vykdomas biudžeto planas, jo apimtys didėja ir dėl gero mokesčių surinkimo. Dėl šios priežasties bei įvertinus tolimesnę prognozę, biudžeto pajamos padidintos šiek tiek per 730 tūkst. eurų: 467 tūkst. eurų – iš gyventojų pajamų mokesčio, 200 tūkst. eurų – nekilnojamojo turto bei kitų mokesčių.
Prognozuojamas viršplanines lėšas Taryba numatė nukreipti įvairioms reikmėms: investiciniams projektams įgyvendinti, švietimo įstaigų darbuotojų išeitinėms išmokoms, ikimokyklinio ugdymo grupių auklėtojų atlyginimams padidinti, kitoms būtinoms reikmėms.

10 Atsakymų į “Rajono biudžetas didėja dviem milijonais eurų”

 1. nu jo parašė:

  ar nesusilups besidalydami

 2. To vauu parašė:

  Ir daug bankuhenų

 3. Juozas parašė:

  Po privačius kiemus pašaliniai ir nevaikšto. Ten būna ant vartų lentelė privati valda arba piktas šuo. O tie iš privačių namų ir vaikšto, ir mašinas stato prie daugiabučių, o būna ir šiukšles atveža į konteinerius. Nelyginkime

 4. vauu parašė:

  bus balius:))

 5. Romas parašė:

  Kodėl jums kažkas turi tvarkyti kiemus,įvažiavimus statyti aikšteles automobiliams,meskitės pinigus ir tvarkykitės patys…juk privačiuose namuose gyvenantys neprašo savivaldybės iškloti trinkelėmis kiemus,padaryti apšvietimus,nukirsti medžius ar aikšteles žaidimų įrengti…

 6. Gyventojai parašė:

  Apie kokias arenas eina kalba????….. Pirmiau sutvarkykite gatves į kiemus… Baisų baidiausiai, duobė ant duobės:((((

 7. Mažeikių valdžiai parašė:

  Čia priėjo Ostapas Benderis ir tarė: „Kam jums, Kisa, milijonas? Jūs gi fantazijos neturite“.

 8. E.V. parašė:

  Lolui. Koks dar viadukas, arena, medienos klasteris jei nesugebama suremontuoti daugiabučių namų kiemų važiuojamosios dalies?

 9. lolas parašė:

  Neskubėkit su arena. Iš pradžių viadukas per geležinkelį. Tada jau arena, medienos klasteris, dviračių takas iki jūros ir galiausiai naujas kino teatras. Svajonė, ne miestas :D

 10. Rolandas parašė:

  Kiek pinigėlių skirta arenos statybai? Ar čia ne šio penkmečio užduotis?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto