Rajono čempionate – finaliniai akordai

„Olimpo SC“ žaidėjai po finalinės dvikovos neslėpė geros nuotaikos. Redos GUERRERO nuotrauka

Rajono salės futbolas turi naujus čempionus – jais tapo „Olimpo SC“ ekipa, finalinėje dvikovoje palaužusi jaunuosius futbolo klubo „Atmosfera“ auklėtinius.
Per čempionato apdovanojimus prizus atsiėmė ne tik komandos, bet ir geriausiais savo pozicijose pripažinti žaidėjai.

Ketvirtadienį pirmosios į Sporto komplekso aikštelę išbėgo dėl bronzos apdovanojimų kovojančios „Impulso“ ir „Žaibo“ ekipos. Nors galutinis rungtynių rezultatas – 18:9 „Žaibo“ naudai, tai neatspindi kovos aikštelėje: pirmasis kėlinys baigėsi tik dviejų įvarčių skirtumu ir tik antrajame kėlinyje „Impulso“ žaidėjai neatsilaikė prieš varžovų puolimą.
Lemiamose rungtynėse dėl rajono čempionų vardų „Olimpas SC“ susikovė su trenerio Antano Bulošo treniruojama aštuoniolikmečių ekipa„FK Atmosfera“. Labiau patyrę „Olimpo SC“ futbolininkai jau pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį rezultatu 3:0, kontroliavo žaidimą, atlaikė jaunųjų varžovų spaudimą ir finalinėje dvikovoje nugalėjo rezultatu 6:4.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Rajono čempionate – finaliniai akordai”

1. Darius parašė:

Jei aštuoniolikmečiai pralaimi jau ne taip jauniems,vadinasi perspektyvos Mažeikių futbolo nekokios.