Rajono futbolininkai gyvena aktyviai

Finalai vyks rugpjūčio 28-ąją centriniame miesto stadione. Agnės GRABAUSKAITĖS nuotr.

Futbolininkų gyvenimas Mažeikiuose šios savaitės pradžioje buvo itin aktyvus:  rajono futbolo turnyre „FK Atmosfera“ taurėms laimėti paaiškėjo finalų dalyviai, o „SC Olimpas“ žaidė eilines pirmenybių rungtynes.


Paaiškėjo finalininkai 

Per liūtį antradienį vyko Mažeikių rajono futbolo turnyro „FK Atmosfera“ taurėms laimėti pusfinalio mačai. Kaip ir laukta, kovos vyko itin atkakliai, vienose rungtynėse prireikė net vienuolikos metrų baudinių. 
Pirmieji į aikštę išbėgo iki šiol visus įveikę „Grėbliai“ bei „Romar“ ekipa, kurią sudaro šešiolikmečiai Sporto mokyklos auklėtiniai.
Atkaklioje dvikovoje viską lėmė antrojo kėlinio viduryje juvelyriškai atliktas Antano Tautvydo baudos smūgis iš aštuoniolikos metrų. „Grėbliai“ šventė pergalę rezultatu 1:0 ir pirmieji pateko į turnyro finalą.
Ne mažiau atkaklus buvo ir antrasis pusfinalis, kai Tirkšlių „Pušynas“ susikovė su Sporto mokyklos aštuoniolikmečiais.
Normalus rungtynių laikas baigėsi be įvarčių, mušant vienuolikos metrų baudinius, pergalę ir antrąjį kelialapį į finalą rezultatu 4:2 iškovojo Sporto mokyklos futbolininkai.
Jau numatyta, kad finalai vyks rugpjūčio 28-ąją centriniame miesto stadione, kol kas tikslinama tik valanda.
Dėl trečiosios vietos, kaip ir pernai, žais tirkšliškiai, kurie susikaus su „Romar“, o finale antrą kartą, kaip ir pernai, susitiks Sporto mokyklos aštuoniolikmečiai su „Grėbliais“, kur žaidžia ne vienas anksčiau reprezentacinės miesto komandos garbę gynęs žaidėjas.


Stojo į pergalių kelią 

Antrąją pergalę iš eilės Lietuvos sekmadienio futbolo lygos Klaipėdos zonoje pirmadienį iškovojo „Olimpas SC“. 
Mažeikiškiai susitiko su Gargždų „Pramogos-taškas“ ir iškovojo pergalę rezultatu 4:2.
Mūsų ekipai įvarčius pelnė Rokas Vasaris, Modestas Malūkas, Tomas Baipšys ir Renatas Žebrauskas.
„Jau „sustygavome“ savo žaidimą ir antras rungtynes sužaidžiame taip, kaip galime. Maloniausia tai, jog pirmajame rate abiem varžovams, kuriuos dabar įveikėme, buvome pralaimėję dideliu skirtumu. Pirmadienį vykusiose rungtynėse intrigos taip pat nebuvo – pirmavome keturių įvarčių skirtumu ir tik rungtynių pabaigoje leidome varžovams priartėti. Gaila, kad sunkią traumą patyrė mūsų puolėjas Aidas Liutkus“, – apie rungtynes kalbėjo komandos vadovas Donatas Voras.
Rugsėjo pirmąją mažeikiškių laukia rungtynės Klaipėdoje, kur jie susikaus su viena iš zonos lyderių – „FK Sarema“ komanda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto