Rajono gyventojai kviečiami priimti knygų skaitymo iššūkį

Vasaros skaitymo iššūkio dalyviai gali skaityti ir iš bibliotekos pasiskolintas knygas, ir tas, kurias turi namuose. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šiame skaitmeninių technologijų amžiuje Lietuvoje, o kartu ir Mažeikių rajone, įvairiomis akcijomis bei priemonėmis žmonės yra skatinami paimti į rankas knygas ir prisiminti skaitymo malonumą.
Šią vasarą visuomenei mestas skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“.

Jau antras mėnuo, kai Lietuvoje vyksta iki rugsėjo truksiantis interaktyvus skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“. Jo dalyviai gali skaityti ir savo namuose turimas knygas, ir skolintis jas iš bibliotekų. Galima skaityti ir elektronines, ir popierines knygas, klausytis audioknygų. Svarbiausia, kad jos atitiktų organizatorių pateiktas penkias užduotis: perskaityti knygą, kurios autorius yra iš Šiaurės šalių; kurios pavadinime yra skaičius; knygą apie draugystę; apie gamtą; eiliuotą knygą.
Be to, dalyviai turi užsiregistruoti svetainėje www.vasarasuknyga.lt
Perskaitę knygas pagal pateiktą užduotį, pretenduoja laimėti akcijos organizatorių ir rėmėjų įsteigtus prizus – planšetinį kompiuterį, sėdmaišį, momentinį fotoaparatą, knygų.
Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto