Rajono keliuose – trys „juodosios dėmės“

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pernykščiai metai vėl praplėtė mūsų rajono „juodųjų dėmių“ žemėlapį – iš jo dingo viena vadinamoji „juodoji dėmė“, tačiau atsirado trys naujos. Kelininkai tikisi, kad ėmusis saugaus eismo inžinerinių priemonių situacija pagerės.
Kiekvienais metais sudaromas „juodųjų dėmių“ sąrašas – tai yra tokios vietos, kur pusės kilometro kelio ruože per ketverius metus įvyksta keturios ar daugiau įskaitinių avarijų ir jose žūsta ar sužalojami žmonės.
Vienintelė „juodoji dėmė“ Mažeikių rajone laikėsi jau ketverius metus – tai sankryža Tirkšliuose, iš kurios keliai šakojasi į miestelį ir Užlieknę. Šioje 160 metrų atkarpoje nuo 2009 metų registruotos keturios įskaitinės avarijos. Laimei, žuvusiųjų nebuvo, tik keturi žmonės sužeisti. Netoli šios sankryžos įrengus greičio matuoklį, šiemet ši „juodoji dėmė“ iš kelių žemėlapio išnyko.
Tačiau Tirkšliai „juodųjų dėmių“ visiškai vis tiek neatsikratė – atsirado nauja…

Kuriose vietose rajono keliuose vairuotojams reikia būti itin atidiems ir kokių priemonių ketina imtis kelininkai, kad situacija pagerėtų, sužinosite ketvirtadienio „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto