Rajono krepšininkai aiškinsis stipriausius

Šiemet pirmenybėse rungtyniauja keturiolika komandų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Į rungtynių maratoną, kuris tęsis iki kitų metų balandžio, įsitraukė krepšininkai – rajono krepšinio pirmenybėse jau įvyko pirmųjų dviejų turų susitikimai.

Neliko viekšniškių ir tirkšliškių

Šiais metais rajono pirmenybės vyksta kitaip nei anksčiau – visos komandos suburtos į vieną lygą, nebėra rajono A ir B krepšinio lygų.
Šiemet pirmenybėse rungtyniauja keturiolika komandų – praėjusių metų rajono krepšinio čempionė  „Nafmera“ (buvęs „Lukoil“), sidabro ir bronzos medalininkės „Kvistija RV“ ir „Varduva“, buvusios A lygos ekipos „Translandija“ bei „NSK“, rajono B lygos nugalėtoja „Kvistija“, šioje lygoje rungtyniavusios „Laumės baldai“, „Krakiai“, „Hertel“, „Purvėnai-Ekovalis“, „Grandai“, „Sedula“, „Ventus“ ir „Geoida“. Šį sezoną pirmenybėse nedalyvauja praėjusių metų B lygos sidabro medalininkai viekšniškiai bei A lygoje rungtyniavę tirkšliškiai.
Komandos šeštadieniais ir sekmadieniais nuo dešimtos valandos žaidžia „Ventos“ pagrindinės mokyklos ir M. Račkausko gimnazijos sporto salėse, rezervinė yra Sodų vidurinės mokyklos sporto salė. Rungtynių tvarkaraštis skelbiamas internetinėje svetainėje www.mazeikiai.lt.

Kovos vyks iki balandžio

Komandose šį sezoną gali rungtyniauti tik dabartiniai ir buvę Mažeikių rajono gyventojai, išskyrus tuos, kurie žaidžia LKL, NKL (išimtis padaryta tik dviem šioje lygoje Mažeikių reprezentacinėje komandoje rungtyniaujantiems aštuoniolikmečiams) ir užsienio klubuose. Komandos gali registruoti ne daugiau kaip du Regionų krepšinio lygoje žaidžiančius mažeikiškius bei du dabartinius Sporto mokyklos auklėtinius.
„Kiekvieną savaitgalį surengiama po septynerias rungtynes. Jau įvyko dviejų turų susitikimai, po dvi pergales savo sąskaitose turi penkios ekipos: „Kvistija RV“, „Varduva“, „Sedula“, „Nafmera“ ir „Translandija“. Šį šeštadienį nepralaimėjusių komandų sąrašas pasikeis – tryliktą valandą „Ventos“ pagrindinės mokyklos sporto salėje tarpusavyje susitinka varduviškiai ir sediškiai“, – informavo turnyro vyriausiasis teisėjas Vladas Šulcas.
Pašnekovas pristatė ir čempionato sistemą. Pirmajame etape visos keturiolika komandų tarpusavyje sužaidžia po vieną kartą, antrajame etape jos suskirstomos į dvi grupes – pirmasis šešetukas sužaidžia tarpusavyje po kartą, 7-12 vietas užėmusios ekipos taip pat sužaidžia tarpusavyje po kartą, o tryliktąją ir keturioliktąją vietas po pirmojo etapo užėmusioms ekipoms pirmenybės jau baigiasi.
Trečiajame etape aštuonios stipriausios komandos pradeda atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalį, pusfinalį ir finalą, po kurio paaiškės rajono krepšinio čempionė ir prizininkės. Visuose šiuose etapuose bus žaidžiama po dvejas rungtynes, nugalėtoją lems taškų skirtumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto