Rajono mokyklos raginamos jungtis prie projekto

Nuotr. autorės

Trečiadienį vyko Mažeikių verslininkų asociacijos ir Merkelio Račkausko gimnazijos istorijos bei ekonomikos mokytojos Rimos Meldaikienės inicijuotas rajono bendrojo lavinimo mokyklų, verslo bei Mažeikių rajono savivaldybės atstovų susitikimas.
Jo esmė – pasidalyti informacija apie moksleiviams skirtą verslumo skatinimo projektą.

„Lietuvos Junior Achievement“ (LJA) – pirmoji Lietuvoje nevyriausybinė organizacija, beveik 30 metų sėkmingai įgyvendinanti ekonominio švietimo, verslumo ugdymo, finansinio raštingumo ir ugdymo karjerai programas bendrojo ugdymo mokyklose, profesinio mokymo įstaigose ir aukštosiose mokyklose.
Iki 2019 metų ši organizacija inicijavo mokinių mokomųjų bendrovių programą. Dabar ši programa vadinama kitaip – „AcceleratorX“.
Programoje aktyviai dalyvauja Merkelio Račkausko gimnazijos bendruomenė.
Mažeikių verslininkų asociacijos vykdančioji direktorė Sandra Jarockytė-Aleksejevienė drauge su Merkelio Račkausko gimnazijos mokytoja R. Meldaikiene siekia, kad prie programos prisijungtų daugiau Mažeikių rajono mokyklų ir tai nebūtų vien gimnazijos, kuriose mokosi vyresnio mokyklinio amžiaus vaikai, bet ir progimnazijos.
Siekiant skleisti informaciją mokykloms ir rajono verslininkams, kurių bus prašoma tapti mentoriais – konsultuoti moksleivius verslo klausimais, norint pasidalyti gerąja patirtimi, ir surengtas susitikimas.

One Reply to “Rajono mokyklos raginamos jungtis prie projekto”

  1. Realus pasiūlymas parašė:

    Verslumą ir kompiuterinį raštingumą vaikus reikia mokyti nuo pirmos iki dvyliktos klasės. Gaila, kad švietimo ministerijoje nėra tą suprantančių. Visokių kuriami projektai yra tik beprasmis pinigų švaistymas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto