Rajono mokytojams – padėkos ir koncertai

Už darbą su prizines vietas respublikinėse olimpiadose ir konkursuose pelniusiais mokiniais apdovanota aštuoniolika rajono mokytojų. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Mokytojų, paruošusių respublikinėse ir tarptautinėse olimpiadose bei konkursuose sėkmingai pasirodžiusius mokinius, pagerbimo ceremonija, koncertai Kultūros centre, Renavo dvare, mokyklose, – visa tai renginiai, skirti  Tarptautinei mokytojų dienai.
Jei su kitų profesijų žmonėmis galime ir nesusitikti, mokytojai yra tie, kurie vienaip ar kitaip susiję su kiekvieno mūsų gyvenimu. Už tai jiems skiriamos gražiausios gėlės ir nuoširdžiausi sveikinimai.
Už respublikinėms ir tarptautinėms olimpiadoms bei konkursams puikiai paruoštus, gerai juose pasirodžiusius mokinius 18-ka mūsų rajono mokytojų pagerbti Savivaldybės vadovų padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.
Miesto kultūros centre mokytojams skirtame koncerte, kurį režisavo Airida Lementauskienė,  pasirodė geriausi mūsų rajono moksleivių kolektyvai ir atlikėjai: Vytauto Klovos muzikos, Viekšnių Vinco Deniušio ir Choreografijos mokyklų muzikantai, dainininkai bei šokėjai, Kultūros centro grupė „Lietutis“.
Renavo dvare buvo susirinkę nemažai mokytojų iš Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės, Ukrinų, Renavo ir Žemalės pagrindinių mokyklų. Čia programą – dainų, muzikos ir poezijos spektaklį „Menu akimirką žavingą“ – jiems parodė dainininkas Liudas Mikalauskas, aktorė, renginių režisierė Virginija Kochanskytė bei pianistė Audronė Juozauskaitė.

Plačiau apie Tarptautinės mokytojų dienos renginius Mažeikiuose skaitykite šeštadienio laikraštyje.

17 Atsakymų į “Rajono mokytojams – padėkos ir koncertai”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Uz kokius nuopelnus apdovanota Nutautiene? Ar ji ir toliau izeidineja kod moksleivius,kaip tuokart,kai mes buvome jos moksleiviais? Niekada nepamirsime jos netinkamo ir grubaus elgesio .O visiems Gabijos gimnazijos Mokytojams ir Direktoriui nuosirdus Aciu!!

 2. Ne fizikė parašė:

  Mantui- Šaunu, kad radot gerą darbą, tačiau kažkas turi ir vaikus fizikos mokyt kad jie rastų tą gerą darbą.O uždirbti visi nori, netgi mokytojai….

 3. Buvusio abituriento tėvai parašė:

  Tiems mokytojams, kuriems dėkota, daugumos nežinome, bet kuriuo atveju, sveikiname visus su mokytojų diena, bet didžiausią pagarbą teikiame mokytojai Onai Kelpšienei.Nuostabi mokytoja, griežta, bet teisinga,neišskirianti nei vieno mokinio, įdomiai pravedanti pamokas !

 4. Irena parašė:

  tikrai sovietinis socdemu renginuks.Visi dirba, visi stengiasi- kelis pakviete ir jauciasi duokle atidavę mokytojams.Ubagu valdžia

 5. Mantas parašė:

  Mažiau reikia bėdavotis dėl algų. Aš baigiau fizikos fakultetą ir tapau fizikos mokytoju. Alga manęs netenkino, tai perėjau į darbą surištą su fizika. Tai dabar į rankas gaunu 4,5 tūkt. litų ir esu patenkintas. Jei dirbčiau viršvalandžius, tai dar daugiau gaučiau.

 6. Nesutinku parašė:

  Nesutinku, tikrai nesutinku, kad didįjį pamatą lipdo pradinių klasių mokytojai, iš dalies taip, bet iš kitos pusės tai tik išėjus iš pradinės mokyklos , atsiskleidžia vaiko gabumai, kai tais gūdesniais laikais mokytoja „raudona“ pavarde dėmesį skirdavo vaikams, kurių tėvai organizavo klasės remontą, roletų pirkimą , jai dovanų pirkimą ir daugiau ir pan., kai šventėse deklamuodavo ir vaidindavo tos mokytojos tėvų išrinktieji, tai anoks čia pamatas, atsiprašau…

 7. Irgi Steponavičienei parašė:

  Kažin, ar galima atleisti už tai ką jūs darote netinkamai jau mažiausiai dvidešimt metų. Čia papylėte daug gražių žodžių, kurie šiai dienai skamba kaip dar vienas pasityčiojimas. Sakote: dirba mokytojai, nereikalaudami užmokesčio. Mes jau seniai REIKALAUJAME, kaip reikalauja pensininkai savo pensijų, policininkai – batų, ir t.t. Ir skaudžiausia, kad tie reikalavimai visuomenėje yra pateikiami kaip kažkokie mistiniai patarnavimai Rusijai, kurios grėsme esame gąsdinami kasdien. Vargšai partijų nariai – šuniukai, viauksintys pagal savo šeimininkų komandą. Fui!

 8. Patarimas parašė:

  mažiau p.Virginija liptų visiems per galvas, norėdama stovėti arčiau mero (kartais jį net užgoždama , rezultatai būtų kitokie. Dabar viešųjų ryšių vadovė ir jos rengiamos akcijos atrodo tiesiog košmariškai. Vertėtų atmesti pataikavimą ir prisiminti savo buvusį pedagogišką kuklumą bei vertybes, kurios susinaikino tarnaujant socialdemokratų partijai. Viešieji ryšiai negali būti tik vienos partijos kišeninis reikalas, o viešųjų ryšių vadovas neturi tapti (įsivaizduoti esąs) svarbiausiu politiniu asmeniu rajone.

 9. :) parašė:

  Šiemet dėkota:
  Ilona Nutautienė, Mažeikių Gabijos gimnazijos chemijos mokytoja;
  Elena Kryževičienė, Mažeikių Gabijos gimnazijos fizikos mokytoja;
  Alma Ragainienė, Mažeikių Gabijos gimnazijos rusų kalbos mokytoja;
  Aldona Širvinskienė, Mažeikių Gabijos gimnazijos geografijos mokytoja;
  Genovaitė Valantienė, Mažeikių Gabijos gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja;
  Regina Dirginčienė, Mažeikių Gabijos gimnazijos etikos mokytoja;
  Renata Šaltkauskienė, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos anglų kalbos mokytoja;
  Ona Kelpšienė, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja;
  Rima Kesminienė, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos etikos mokytoja;
  Raimondas Milėška, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos dailės mokytojas;
  Asta Milėškienė, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos dailės mokytoja;
  Silva Paulauskienė, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos istorijos mokytoja,
  Jolanta Jūrienė, Viekšnių gimnazijos geografijos mokytoja,
  Sonata Mylienė, Viekšnių gimnazijos pradinių klasių mokytoja;
  Dainora Urbonienė, Mažeikių „Ventos“ progimnazijos matematikos mokytoja;
  Inga Šilinskaitė, Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos technologijų mokytoja,
  Jūratė Terasienė Mažeikių Sodų vidurinės mokyklos muzikos mokytoja,
  Ginta Vaizgielienė, Mažeikių Kalnėnų pagrindinės mokyklos matematikos mokytoja.

 10. Steponavičienei parašė:

  Kažkaip neteko girdėti,kad būtų pagerbiamos pradinių klasių mokytojos ar pagrindinio ugdymo pedagogai,o juk pati pradžia svarbiausia,tai lyg pamatas būsimam namui.O štai visą garbę prisiima gimnazijos,į kurias jau ateina išmokyti mokiniai.Bepigu nulipdyti gražią vazą turint kokybišką molį.Atsiprašau už vaizdingą palyginimą.Pamąstykite,kai turėsite laiko….

 11. Virginija Steponavičienė parašė:

  Mieli Mokytojai, manau, kad žinau, koks atsakingas, sunkus, daug energijos ir sveikatos reikalaujantis yra pedagogo darbas. Ir padėkoti už jį reikia. Tiesiog būtina! Ypač tiems, kurie neskaičiuodami darbo valandų, nereikalaudami užmokesčio, ruošia mokinius įvairiems konkursams, olimpiadoms. Taip, labai svarbūs yra vaiko gebėjimai, tačiau itin svarbus jį rengusio mokytojo vaidmuo. Mokytojo, kuris augina sparnus skrydžio trokštančiam, apie tai svajojančiam ir nuolatinio skatinimo bei padrąsinimo laukiančiam vaikui, jaunuoliui. Tiesa, ne visiems pasiseka laimėti. Tad ir pagerbiami vienais metais vieni, kitais – kiti. Labai atsiprašau, jeigu kas nors jaučiasi dėl to įskaudintas. Galbūt tai darome netinkamai, galbūt nemokame. Tačiau tai daryta turint tik vieną tikslą – padėkoti MOKYTOJAMS, GARSINANTIEMS RAJONĄ ŠALYJE IE UŽSIENYJE. Ačiū! Ir atleiskite, jeigu ką padarėme netinkamai…

 12. parašė:

  Nesuprantu tos prabangos, kuri buvo ant stalo. Kai biudžete skylės.

 13. Šiandien garbės lentoje parašė:

  Vėl postsovietinio pobūdžio vakarėlis

 14. Algis parašė:

  tokie uždari pagerbimo renginiai yra nepagarba didelei rajono pedagogų bendruomenei, nes čia save demonstruoja patys valdininkai

 15. Darius, mokinys 15 m. parašė:

  Su viena jauna mokytoja vakar atsventeme kaip palozeno. isbandeme visas sexo pozas.

 16. fkgj parašė:

  o mokytojai, paruose mokinius, tapusius iv. respublikiniu varzybu prizininkais, nebuvo pagerbti?

 17. ir parašė:

  Kalnėnuose net pamokos nevyko. Vakar sutrumpintos vyko. Daugiadienės pedagogams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto