Rajono pirmenybės pateikė staigmenų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Rajono krepšinio pirmenybėse liko keturios dėl čempionų titulo kovojančios ekipos. Pirmosios pusfinalių rungtynės parodė, kad reguliariajame sezone pasiektos vietos dar nieko nereiškia – pirmąsias dvikovas laimėjo tik penktą ir šeštą vietas užėmusios komandos.

Užfiksuoti netikėtumai

Jau ketvirtfinalyje kai kurie rezultatai rajono krepšinio žinovams buvo netikėti – pirmąją ir antrąją vietas reguliariajame čempionate užėmusios „Kvistija RV“ ir „Kvistija“ be didesnio vargo prasimušė į pusfinalį, o kitos poros pateikė staigmenų.
Trečiąją vietą užėmusi „Translandija“ pirmose rungtynėse vienuolika taškų nusileido šeštoje vietoje likusiai „Sedulai“, o vėliau sugebėjo revanšuoti tik trijų taškų skirtumu ir iškrito iš kovos dėl aukščiausių apdovanojimų. Dar kitoje poroje penktąją vietą užėmusi „Nafmera“ du kartus – aštuoniolikos ir dviejų taškų skirtumu palaužė ketvirtoje vietoje likusią „Varduvą“ ir antrus metus siekia rajono čempionų vardų.
Minėtos komandos stebina ir pirmuosiuose pusfinalio susitikimuose – „Nafmera“ po atkaklios kovos vieno taško skirtumu 85:84 palaužė „Kvistiją RV“, o „Sedula“ prieš antrąją pusfinalio dvikovą susikrovė dvylikos taškų persvarą prieš „Kvistiją“ – sediškiai pirmosiose rungtynėse įveikė varžovus 69:57.

Sediškiai nusitaikė į aukščiausius tikslus

„Iš pradžių kėlėme tikslą patekti į šešetuką, po to pasižiūrėjome, kokios komandos žaidžia, pamatėme jų stipriąsias puses, atkreipėme dėmesį į savo silpnąsias ir bandome po truputį kilti aukštyn“, –  taip apie savo pasirodymą kalbėjo sediškiai.
„Atsakingai ruošiamės visoms rungtynėms, visas mūsų dvyliktukas vienodo pajėgumo, jauni, palaiko aukštą spartą, ginasi agresyviai, todėl toks ir rezultatas.
Jau keletą sezonų, vos prasidėdavo lemiamos kovos, trys keturi pagrindiniai žaidėjai dėl įvairių traumų ar susirgimų negalėdavo padėti komandai. Todėl džiaugiamės, kad šįkart pavyko to išvengti, esame sveiki ir ruošiamės toliau kibti visoms komandoms į atlapus“, – kalbėjo „Sedulos“ ekipos vadovas Ričardas Zoza.
Tačiau komandos vadovas pažymėjo, kad dvylikos taškų persvara dar nieko nereiškia – visos keturios komandos yra vienodo pajėgumo, kaip sakoma, kamuolys apvalus, viską lemia tos dienos sportinė laimė ir forma, tad laukia atkaklios kovos.
Antrosios pusfinalių rungtynės vyks jau šį sekmadienį nuo vienuoliktos valandos M. Račkausko gimnazijos sporto salėje.
Finalai, kuriuose bus žaidžiama tokiu pat principu, prasidės nuo balandžio septintosios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto