Rajono salės futbolo čempionė – „Mcity“ komanda

Po trijų mėnesių kovų „Ramunsa“ (tamsi apranga), „Mcity“ (melsva apranga) ir „Venta“ (balta apranga) pasidabino čempionato apdovanojimais. Nuotr. iš čempionato organizatorių archyvo

Savaitgalį baigėsi rajono salės futbolo čempionatas. Jame triumfavo pirmą vietą reguliariajame čempionate iškovojusi „Mcity“ ekipa.

});

Kovoje dėl trečios vietos susitiko „Olimpas SC“ ir „Venta“. Pastarosios ekipos žaidėjai visas rungtynes valdė situaciją ir užtikrintai nugalėjo 7:1, o rezultatyviausiu viso turnyro žaidėju tapo šios komandos puolėjas Faustas Gauronskas.

Finalinės dvikovos tarp mažeikiškių „Mcity“ ir Telšių „Ramunsos“ pradžioje į priekį dviem įvarčiais išsiveržė mažeikiškiai, tačiau svečiai iš Telšių sugebėjo rezultatą išlyginti, o pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 3:2 „Mcity“ naudai. Antro kėlinio pradžioje telšiškiai dar kartą išlygino rezultatą, tačiau rungtynių pabaigoje jų gynyba subyrėjo ir pergalę iškovojo „Mcity“ komanda, laimėjusi rungtynes 7:4 bei pelniusi Mažeikių rajono salės futbolo čempionės vardą.