Rajono ugdymo įstaigoms – Žaliosios vėliavos

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=632 template=caption]Penktadienį darželyje-mokykloje „Kregždutė“ vyko Žaliosios vėliavos ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatų įteikimo ceremonija. Jie įteikti keturiolikai mūsų rajono mokyklų bei Kretingos rajono Salantų ir  Plungės rajono Platelių gimnazijoms.

Daug dalyvaujančių

Žaliąsias vėliavas ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatus įteikė Gamtosauginių mokyklų koordinatorius Lietuvoje Renaldas Rimavičius.
Šiemet Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatus gavo Pavasario, Kalnėnų, Balėnų, Renavo pagrindinės mokyklos, darželis-mokykla „Kregždutė“, lopšeliai-darželiai „Delfinas“, „Pasaka“, „Berželis“, „Eglutė“, „Bitutė“, „Buratinas“, „Žilvitis“, „Gintarėlis“ ir Tirkšlių darželis „Giliukas“. Šios įstaigos jau ne pirmus metus vykdo gamtosauginę veiklą.

Įteikti padėkos raštai

Darželio-mokyklos „Kregždutė“ direktorei Brigitai Momgaudienei ir Kalnėnų pagrindinės mokyklos direktorei Reginai Arbatauskienei buvo įteikti Savivaldybės padėkos raštai už ilgametį darbą, ugdant moksleivius ir vietinę bendruomenę aplinkos apsaugos srityje.
Už aktyvų dalyvavimą Aplinkosauginio švietimo fondo Gamtosauginių mokyklų programos Pasaulinės veiksmo dienos muzikinio vaizdo klipo konkurse R. Rimavičius taip pat įteikė padėką lopšeliui-darželiui „Žilvitis“.
Gamtosauginių mokyklų programa į aplinkosauginę veiklą įtraukia visą mokyklų bendruomenę.
Žalioji vėliava suteikiama tik vieneriems metams, todėl mokykla, gavusi šį tarptautinį apdovanojimą, turi tęsti savo pradėtą darbą, jei nori ją gauti ir kitais metais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*