Rankų lenkimo čempionate mažeikiškius lydėjo sėkmė

Mažeikiškiai neslėpė džiaugsmo: antrosios vietos taurė – puikus atlygis už treniruotėse išlietą prakaitą. Nuotrauka iš organizatorių archyvo

Medalių gausa, antra komandinė vieta ir padėkos už puikiai surengtą čempionatą – taip baigėsi pirmą kartą mūsų mieste vykęs Lietuvos nacionalinis rankų lenkimo čempionatas.
Praėjusio šeštadienio rytą į Mažeikius susirinko beveik pusantro šimto rankų lenkikų. Mažeikių kultūros centro salėje vyko rankų lenkimo čempionatas. Savo jėgas išbandyti panoro ir 26 sportininkai iš mūsų rajono, nemaža jų dalis pasidabino apdovanojimais.
Iki vėlaus vakaro vykusiose varžybose mažeikiškiai iškovojo 30 įvairios prabos apdovanojimų. Mariui Urbonui neįgaliųjų ir Giedriui Gudui veteranų grupėse savo svorių kategorijose pavyko pelnyti šalies čempionų vardus, lenkiant tiek dešine, tiek kaire rankomis.
Šalies čempionais savo svorio kategorijose lenkiant kaire ranka tapo Gintaras Gedminas ir Mindaugas Tarasaitis, lenkiant dešine ranka – Rimantas Sakeris, Gintautas Mickevičius, Laurynas Bučys ir Kęstutis Jokubauskas.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto