Rankų lenkimo čempionatuose – medalių gausa

Mažeikiškių rankų lenkikų delegacija grįžo su devyniais medaliais, net keturis iš jų iškovojo Žygimantas Berzinis (ant pakylos viduryje). Nuotrauka iš komandos archyvo

Kovo mėnesį rankų lenkikai aktyviai dalyvavo varžybose, jų buvo itin daug. Net trejose pergalėmis pasižymėjo vienas geriausių Mažeikių rajono rankų lenkimo atstovų, pasaulio jaunimo vicečempionas Žygimantas Berzinis.

});

Vilniuje vykusiame penktajame tarptautiniame rankų lenkimo čempionate „Sergej Maslobojev taurei laimėti“, kuriame varžėsi 180 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Kirgizijos ir Baltarusijos, mažeikiškis iškovojo pirmąsias vietas jaunimo iki 23 metų amžiaus grupėje, 90 kg svorio kategorijoje lenkiant tiek dešine, tiek kaire ranka. Ne ką blogiau veteranų grupėje pasirodė ir Darius Mažeika, kuris savo svorio kategorijoje lenkiant dešine ranka tapo nugalėtoju, lenkiant kaire iškovojo antrą vietą.

Savo jėgą Ž. Berzinis parodė ir Klaipėdoje vykusiame Lietuvos jaunimo iki 23 metų čempionate –...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto