***PAPILDYTA*** Mokytojas pakėlė ranką prieš šeštoką

Policijos pareigūnai ne pirmą kartą tiria smurto atvejus, susijusius su Sodų vidurinės mokyklos mokiniais. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Dveji metai nelaisvės gresia Sodų vidurinės mokyklos mokytojui, kuris savo susierzinimą išliejo ant šeštos klasės mokinio.
Vaikas tvirtina, kad supykęs kūno kultūros mokytojas paėmė jį už gerklės ir trankė galvą į sieną.
Kaltinamas mokytojas neneigia lietęs vaiką, bet tikina jo stipriai nemušęs.

Aiškina skirtingai

Vienas iš Sodų vidurinės mokyklos šeštokų pasiskundė mamai, kad jį mušė kūno kultūros mokytojas F. V.
Berniuko teigimu, mokytojas sugriebė jį už gerklės ir kelis kartus trenkė galvą į sieną. Konfliktas kilęs po to, kai nukentėjęs berniukas nepadavė prie jo kojų atriedėjusio kamuolio.
Sodų vidurinės mokyklos direktorė Birutė Liutkuvienė „Santarvei“ sakė, kad raštiško paaiškinimo iš kaltinamo mokytojo negavo, tačiau jis neneigęs, kad lietė mokinį.
Direktorė „Santarvei“ sakė, kad konfliktas kilo sporto salėje per kūno kultūros pamoką.
Nukentėjęs berniukas pamokoje nedalyvavęs, nes neturėjo sportinės aprangos. Jis tiesiog sėdėjęs sporto salėje ant suoliuko.
„Mano žiniomis, konfliktas kilo po to, kai berniukas nepadavė prie jo nuriedėjusio kamuolio. Kūno kultūros mokytojas teigia, kad mokinys liepęs jam pačiam kamuolį pasiimti. Berniukas tvirtina sakęs kamuolį pasiimti patiems klasės draugams, o ne mokytojui. Kaip buvo iš tikrųjų, paaiškės po pareigūnų atlikto tyrimo“, – sakė B. Liutkuvienė.
Mažeikių rajono policijos komisariato prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė Violeta Grigaitienė informavo, kad kūno kultūros mokytojas F. V. anksčiau į policijos akiratį nebuvo pakliuvęs.
Jei pareigūnų atliekamas tyrimas patvirtins mokinių teiginius, pedagogui gali grėsti net laisvės atėmimo iki dvejų metų bausmė.

Baustas ne kartą

Smurtu prieš mokinį kaltinamas mokytojas nelaukė tyrimo pabaigos ir  trečiadienio rytą parašė prašymą išeiti iš darbo savo noru. Mokyklos vadovė patenkino tokį pedagogo pageidavimą. F. V. darbo vietą paliko be išeitinių kompensacijų. Jam esą priklauso tik kompensacija už nepanaudotas atostogas.
Direktorė patikino prasikaltusį kūno kultūros mokytoją turėsianti kuo pakeisti.
Sodų vidurinėje mokykloje F. V. dirbo daugiau nei tris dešimtmečius. B. Liutkuvienės teigimu, šis pedagogas ir anksčiau yra turėjęs drausminių nuobaudų dėl netinkamo elgesio su mokiniais.
Pasak vadovės, šeštą dešimtį bebaigiąs mokytojas iš kolektyvo išsiskyręs uždaru būdu ir greit užsiplieksdavęs. Kita vertus, pasak direktorės, F. V. nebuvo pagarsėjęs kaip stikliuko mėgėjas, konflikto dieną buvęs blaivus.
„Tai principingas ir savo nuostatas turintis bei jas ginantis žmogus. Su juo net susisiekti sunku, nes jis vienas iš tų nedaugelio, kurie šiandien neturi mobiliojo ryšio telefono“, – sakė B. Liutkuvienė.

Ne tik sumušė, bet ir pažemino

Sodų vidurinės mokyklos direktorė nukentėjusį šeštoką apibūdino kaip nekonfliktišką ir pakankamai ramų berniuką.
„Todėl sunku patikėti, jog šis berniukas galėjo taip supykdyti mokytoją, kad jis net griebėsi smurto. Ir apskritai nematau priežasties, dėl kurios mokytojas galėtų kelti ranką prieš vaiką“, – svarstė B. Liutkuvienė.
Tą patį „Santarvei“ sakė ir mokinio mama Diana. Esą pasitaikydavo atvejų, kai sūnus su kitais berniukais aiškindavosi santykius, bet rimtesnių problemų mokykloje jam nekildavę.
Diana įsitikinusi, kad kūno kultūros mokytojas jos sūnui ne tik suteikė fizinį skausmą, bet ir pažemino.
„Dėl mokytojo kaltės vaikas nepatogiai jautėsi prieš klasės draugus. Jis man sakė neverkęs ir kentėjęs didelį skausmą, nes mokytojas paėmė už gerklės ir į sieną daužė jo galvą. Tai patvirtino ir kiti šalia buvę vaikai“, – „Santarvei“ įvykio aplinkybes apibūdino mama.

Nori, kad išeitų

Dianą nustebino ir tolesnis mokytojo elgesys. Pokalbio metu jis tvirtinęs, kad nieko nedarė, ir kaltės nepripažinęs.
„Jis net nesugebėjo tvardytis ir visko normaliai paaiškinti. Jis ne kalbėjo, o tiesiog šaukė. Jis neneigė lietęs vaiką, bet ir neprisipažino jo mušęs. Be to, kalbantis su kitais vaikais paaiškėjo, kad kūno kultūros mokytojas prieš vaikus smurtauja nebe pirmą kartą, tik kažkodėl tiek nukentėję mokiniai, tiek tėvai apie tai nutylėjo“, – nuostabos neslėpė moteris.
Diana sakė didelės bausmės mokytojui nesitikinti. Pakaktų vien to, kad mokytojas paliktų mokyklą. Taip būtų ramiau ne tik dėl savojo, bet ir dėl kitų vaikų.

Pataria netylėti

Mažeikių savivaldybės vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Liudvika Lapienė „Santarvę“ informavo, kad šiais metais toks įvykis, kai mokytojas pakelia ranką prieš mokinį, rajone yra pirmasis. Pernai buvę trys panašūs atvejai.
„Nukentėjęs berniukas ir mama yra pakviesti apsilankyti mūsų skyriuje. Susitikę aiškinsimės aplinkybes, kalbėsimės, kokios pagalbos jiems reikia. Kiekvienas vaikas smurto atvejus išgyvena skirtingai“, – sakė L. Lapienė.
Jos teigimu, tiek vaikai, tiek tėvai neturėtų nutylėti apie mokyklose galimai gyvuojantį smurtą prieš mokinius. Kad ir koks šis smurtas būtų: fizinis ar psichologinis, bet kuriuo atveju reikėtų kreiptis pagalbos į specialistus.

Neberas darbo

Savivaldybės švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus „Santarvei“ sakė, kad vertinant įvykį Sodų vidurinėje mokykloje, galima vartoti tik vienintelį žodį: blogai.
„Mokytojai išsilavinimą įgyja ne tam, kad skriaustų vaikų. Jų pareigybių aprašyme nurodoma, kad mokytojas privalo vykdyti ugdymo procesą. O jei nesusitvarko su vaikais civilizuotu būdu ir kaip tai reglamentuoja įstatymai, reikia dėti pareiškimą ant stalo ir eiti iš darbo“, – savo nuomonę dėstė A. Stonkus.
Pasak Švietimo skyriaus vedėjo, šiuo metu mūsų rajone pedagogams labai sunku įsidarbinti. Todėl jis yra įsitikinęs: po tokių įvykių kaip Sodų vidurinėje, „pagarsėjusiam“ mokytojui darbo visiškai nebebus įmanoma gauti.
A. Stonkaus teigimu, apie netinkamą mokytojo F. V. elgesį su mokiniais anksčiau jis jokių žinių neturėjęs.

64 Atsakymai į “***PAPILDYTA*** Mokytojas pakėlė ranką prieš šeštoką”

 1. tėvelis parašė:

  išpūstas burbulas, gavo, reiškia, reikėjo, ir buvo už ką.liudininkai kalbėjo kitaip, linkėjimai mamai,…

 2. as parašė:

  Prasciausia mokykla Mazeikiuose…….Kaip tevai i tokia ir leidzia savo vaikus…..

 3. Karolis parašė:

  Tikrai ispustas burbulas mokausi mokykloje jau ilgokai ir nesu mates panasaus dalyko.Patis mokiniai mokytoja labai provokuoja erzina o paskui skundziasi jis tikrai geras mokytojas su juo ir pasneketi galima ir viska.:]
  Bereikalo isejo is to darbo..

 4. KIESA parašė:

  Skaitau tuos komentarus ir juokas eina,si mokytoja pazynojau ilgus metus( 5metus) kai mokiausi mokykloje jis tikrai geras ,,fizrukas,,reikia moketi bendrauti su mokytojais ,gerbti vyresnius ir viskas bus gerai.As manau kad tas mokinys pats kaltas del sios istorijos,verkslena nori taip atkersyti pedagogui.Musu laikais pries 15 metu irgi visko budavo ir pabardavo ir uz ausies patemdavo,bet patys kalti budavome, neklausydavome.Nemanau kad si pedagoga reiketu bausti,reikia apklausti maciusius vaikus si ivyki,tikrai daugiau informacijos turesite.Ypac zinant koks jaunimas siais laikais.
  Sekmes ,,Sodu,, vid.mokyklai..ir jo pedagogams.

 5. E.A parašė:

  Niekados nesu to mačius kad F.V taid darytu kamnors ..

 6. hm. parašė:

  labai jau ispustas burbulas cia. jis tikrai toks nebuvo. Visada saziningai dirbo ir suvaldydavo mokinius. turbut vaikas nera jau toks „ramus“, kad taip pasielge.

 7. buvusiam parašė:

  turbūt kartu vynasa siurbėte fizrukų kamurkoje

 8. Buvęs parašė:

  laikykis, Ferdinandai

 9. liūdna parašė:

  baisu, kai vaikas žino tik savo teises, o kur pareigos. Kokia visuomenė bus, kurioje nėra pareigų , atsakomybės, pagarbos vyresniam. Lapienė siūlo psichologinę pagalbą „nukentėjusiam “ vaikui ir jo mamelei, o kaip jaučiasi mokytojas, kodėl iki to buvo privestas, kam rūpi? Kokia visuomenė, tokia ir mokykla.

 10. Jes parašė:

  Mamytei ko gero jau laikas pirkti didesne tase nes neuzilgu gales pradet nesiot siuntinukus i arestine nes savo sijonu visada savo aukselio nepridengs nes tokiem labai greit issivysto nebaudziamumo jausmas nes juk mamyte pereksle visada pateisins visada uzstos nesvarbu kaltas ar ne ,vau juk pazemino snargli mokytojas paprase paduot kamuoli ,matos kad ir namie toks pat bendravimas ,i tuoleta aukselis vienas nueina ar mamyte kartu eina su poperiuku rankoj

 11. Mantis parašė:

  Netikiu tokiom nesamonem Vaseris gers mokytojs buvo gal biski paeme uz gerkles bet gad dauzytu tai tikrai netikiu, tas pats vaiks mano manymu nusisnek

 12. VF parašė:

  Vaseris Ferdinandas

 13. TURI BŪTI NUBAUSTAS parašė:

  GRIEŽTAI

 14. www parašė:

  Vaikų teisės… ,o kur pareigos.Išeina ,kad vaikai gali tyčiotis iš mokytojų ,neklausyti ,įžeidinėti-ir nieko .Kas bus toliau ?Pasipiktinau direktorės komentaru .Manau ,tai nebuvo pats blogiausias mokytojas ,kodėl tyli jo kolegos ,profsąjunga ir t.t. ?Kas ten apskritai darosi.?Kodėl leidžiamas toks vaikų ir tėvų savivaliavimas .,siautėjimas ?.Koks buvo tyrimas ?-pasakė ir taškas O kad to bandito klasiokai meluoja ,beveik neabejoju ..Krepšeliai …greit patys ,jūs, vadovai ,paspringsit tais krepšeliais .Aš tik už mokytoją .

 15. tetervai kuri uz vaikus parašė:

  TSRS nebėra ir nebesugrįš, bet jei išleisite savo atžalą mokintis į Didžiąją Britaniją, tai, jei jis tenykštėje mokykloje prasižengs – gaus ausų ir niekam nepasiskųs; grįš vieną dieną pliuchos „nukepintu“ žandu karts nuo karto ausį pasikrapštydamas, o mamytė galės iš bejėgiškumo kudakuoti aplink savo jau potencialų dročylą: „Kaipgi taip?! Kaipgi taip?!“, ir nieko UK pedagogams nepadarys! Kad nenusišneku, pasieškokit straupsnio delfyje: „Britanijos mokyklose gali būti įvestos fizinės bausmės“. Ten rašoma: „Naujovė Britanijos švietimo sistemoje: „Mokytojai gali naudoti fizinę jėgą, tačiau taip, kad nesužalotų mokinių“, – rašoma straipsnyje laikraštyje „La Stampa“.

  Taigi, plichą neklaužadai ir tai bus visiškai jo interesams!

 16. gorila parašė:

  paskaiciau ,paskaiciau ir nusprendziau ir as truputuka prisidet prie diskusiju .Sitas mokytojas ir man deste apie 7 metus kuno kultura .galiu tik viena pasakyti gerbiu ta zmogu nors ir ausu gaves ne viena karta buvau ,bet gi ne pasaulio pabaiga,ir mes ne visi sventieji prisipazinkim ir uzaugom ne kokie bandyteliai gerbiu visus sios esamus .bei buvusius mokytojus visiems jums linkejimai

 17. Mantas parašė:

  Puikiai pažystu šį mokytoja ir tikrai abejoju ar jis būtų pakėlias ranka prieš šeštoką už nieka. Pats esu šios mokyklos mokinys ir puikiai žinau kokie yra šeštokai. Dauguma jų rūko, kalba vulgariai ir visiškai negerbia mokytojų. Tikrai netikiu, kad šitaip kūno kultūros mokytojas galėjo pasielgti su mokiniu, gal tik gerai papurtė, kad atsigautu, nes jų kietumas lievasi per kraštus.. Tai tik perdėta vaiko fantazija, beto jai taip būtų nutike manau būtų like sužalojimai ant berniuko galvos. :D Aš už mokytoja!..

 18. kiusha parašė:

  gerai, kad bent pries sestoka, o ne pries save

 19. uz vaikus parašė:

  ka jus cia rasote nesamones koks bebutu vaikas ranku kelnoti negalima,nebe rusu laikai kad talziti galejot ir niekas jums nesakydavo,tai jus reikia gerai papurtiti ir i ta siena patrankyti.

 20. kUR TU parašė:

  Kur dingo tokių gynėja Čejauskienė? Kodėl tyli? Kodėl nepadeda žmogui? Kodėl taip leidžia vedėjui galutinai sudirbti mokytoją, su kuriuo kartu dirbo?

 21. Bumm!!! parašė:

  Linkiu esantiems pedagogams kuo greičiau ir neskausmingiau, dantis sukandus, sulaukti pensijos, o jauniems – net kojos nekelti į mokyklą, nes vėliau teks ilgai ir skausmingai, kenčiant visokiausių plevėsų patyčias, laukti pensijos.

 22. as parašė:

  kas ten rase kad pedagogai negali reikalauti ziniu ,tai jis teisus nes jie ir neturi reikalauti kurie nori tie patis semesi ziniu ir pedagogai jiems padeda.tik tie dauztinukai kurie nenori mokitis is ju net neisreikulausi bet pedagogai stengesi bent kazkiek jiems padeti o jie juos pasiuncia .n………..i arba apkaltina .as irgi turiu vaiku bet zinau ko jie verti ir neginu ju aklai ir neskaitau ju dievaiciais jei prisidirbai tai srebk bet dauguma zino koks suktasir paikas ju vaukas bet vistiek nenori tiketi nes jug patis tevai kalti del to koks ju vaikas .

 23. ak parašė:

  kiek zinau kitos mokyklos tikrai negeresnes…..

 24. as parašė:

  kiek zmoniu tik ir nuomoniu tik jei pradesim teisti vien tik todel kad jis kazkam nepatiko ar nedave jam [rasalo] jis 30 metu dirbo ta darba ir tik dabar ji pradejo linksniuoti viriausia sodo ponia sake kad jis uzdaras .nemanau nes jei jis su ja nesilinksino ir nezaide kartu futbola ar krepsini tai nereiskia kad tai tiesa jis normalus zmogus kaip ir visi ir mobilu telefona dar nepaskelbe butinibe ar jo neturejimo nusikaltimu ar kad jo neturintis zmogus yra keistas. ir dar neissaiskinus visko nereikia sakiti kad mazeikiouse jis darbo negaus .tai jus irgi kalti ir jus reikia bausti kad 30 metu dangstete monstra . tik dabar kai atsirado zmogus kuris nukentejo bet nepabugu sito monstro nuo kurio 30 metu visi kentejo ir ji nugalejo . tai kaip baisioj pasakoj . jus pastebekit ta vaika ir pamatisit ka jus padarete .zmogui pragyvenus beveik 60 metu ji palauzti .

 25. ale parašė:

  gerbiamasis komentatoriau, prasau pasivaikscioti po kitas mokyklas. Jei ka visur ruko vaikai ir rukys, nuo tevu priklauso tai!!

 26. o_O parašė:

  Tas vaikas prisiprase. Tegul vaikas ismoksta graziai sneketi su suaugusiais!!!!

 27. Komentatorius parašė:

  Gerbiamoji skaitytoja, prašau pasivaikščioti aplink sodų mokyklą ir pasižiūrėti, kaip penktokai ir šeštokai traukia vieną cigaretę po kitos. Atsiprašau, bet tokius dalykus viešinti būtina. Šita mokykla prestižo neturėjo ir neturės.

 28. skaitytoja parašė:

  Stulbina Korespondentų komentaras po nuotrauka: labai jau aiškiai demonstruoja vertinimą“ oi kokia bloga mokykla tie Sodai“. Tačiau aš manau , kad viskas atvirkščiai- ten visi negeri dalykai viešinami, apie juos kalbama su visuonene atvirai. Puikiai žinau , kad visur visko pasitaiko ir žinau mokyklų, kuriuose vadovai nuolat kartoja, kad viskas turi likti mokyklos viduje, kad tik neduok dieve neiškiltų į viešumą. Tai gali pakenkti mokyklos prestižui. Ar manote ,kad taip teisinga? Mes jau gyvenome visuomenėje, kai viskas buvo “ labai gerai“.
  Beje, mokytojas neteisus. O mokykla, manau, kaip ir visos Lietuvos mokyklos: turi ir savų bėdų, ir savų džiaugsmų.

 29. sovietiniai palikuonys parašė:

  senai turėjo būti pašalinti iš mokyklų,o ne pilvą išvertus kaip viena ponia rėkti- streikas streikas
  ir taip per daug gauna sovietiniai despotai

 30. ponui rašalui parašė:

  bent jau mes jį taip vadindavome
  atėjo tavo valanda,tik gaila kad taip ilgai tęsėsi

 31. WTF? parašė:

  Vienus pakanka įspėti, ant kitų reikia riktelėti, o tretiems ir į sprandą „įvažiuoti“. Taip sakė 3–osios vidurinės mokyklos matematikos mokytojas Juodeikis, kai ten mokinausi. Jis – neteisus?****Moterų hegeominja viską viską sumaišė, nes jos yra visur – policijoje, prokuratūroje, teismuose ir mokyklose direktoriauja. Jų biologija, psichologija yra kitokia ir jos sunkiai suvokia, ko reikia bręstančiam pacukui. Ar vyras kišasi į mergaitės pasaulio suvokimo formavimą, jei mama yra šalia? O moterys kišasi! Jos žūt būt stengiasi „užtraukti sijoną“ ant šitų bręstančių šaibų ir auklėti bičus pagal savo suvokimą. Štai ir pasekmė: bręstantis šaiba bando, tikrina ribas ir… o šventė!!! Jų nėra!!! Bet jei jis žinotų, kad vienas žingsnis už ribos ir jis nukenčia – būtų kitaip.**** Moterys, kad ir kokios jos būtų pischologės, ultrapsichologės ar parapsichologės, turi suvokti, kad pacukas PAISYS TIK VYRESNIOJO PATINO PRIORITETO, JEI JIS ŽINOS, KAD UŽ NEPAISYMĄ GAUS Į SPRANDĄ!!!****Kodėl to moksleivio mama laksto po teisėsaugą? Aš būdamas to bičo tėvu, paklausčiau: „Ką padarei, kad gavai pert?“. Ir jis man nepasiteisintų niekaip, kad mokytojas jį tiesiog ėmė ir užpuolė. Gal tam mokytojui net ačiū pasakyčiau, kad tą šaibą į vietą pastatė savalaikiai.

 32. vardas parašė:

  Užjaučiu šį Mokytoją. Žinau,kad jis yra geras tėvas ir žmogus. Kažkodėl niekam nesvarbu kaip dabar jis jaučiasi. O gal tikrai mokytojus turėtų anksčiau išleisti į pensiją?

 33. WTF? parašė:

  Žinau aš tą mokytoją; nesu buvęs jo nei aprėktas, nei kaip į sprandą už ką nors gavęs. Bet kiti yra buvę papešti už ausų. Ir tie, kiek žinau dabar, vienaip ar kitaip vėliau yra turėję reikalų su teisėsauga. Tiek, papeštieji, buvo labai nepaklusnūs, dezorganizuodavo tvarką, savivaliaudavo, įžeidinėdavo mokytoją, vienaip ar kitaip iš jo stengdavosi tyčiotis.****Tai, kad pedagogas atleistas iš darbo, rodo ne jo nuopolį, bet pasiskundusios šeimynėlės šiokį tokį papuvimą.****Tikrai netikiu, kad tas bičas taip jau nukentėjo nuo mokytojo, bet jaunieji akiplėšos, garantija, viską melagingai liudija ir tas plevėsa likusių akiplėšų tarpe dabar tampa didvyriu: mokytoją į vietą pastatė!

 34. Visazinis parašė:

  Gal jis ir apsimelaves, bet mano klasioka toki viena jau gal 2 kartus taip skriaude.. Ir dar viena nekalta pradejo skriausk, kazkaip uzmyne ji gulinti ar pan. Asmeniskai man tai jie nieko nedaro, buvo keli incidentai, bet nieko tokio. Ti manau kad cia joks melagis.. As pvz. irgi jo neklausau ir kiti klasiokai, bet ar gali uz tai sitaip elgtis?! Atsakymas: NE!

 35. Vardas (privalomas) parašė:

  Trumpai.. vaikas Apsimelavęs.. girdėjau tiek kad jis neklauso mokytoju ir nuspyrė kamuoli į kitą aikštės puse… tada jis sakė paėmė už kaklo NESTIPRIAI.. ir truputi pastūmė.. ir vaikas tiesiog atsiremė į sieną… Oj Mamytukas… mano auksinis vaikas esantis.. GĖDA man nuo tokiu MELAGIŲ…..

 36. Beje parašė:

  Beje, mano sūnus taip pat baigė Sodų vidurinę mokyklą, dabar studijuoja aukštojoj… Iki šiol dėkingas esu gerbiamai mokyklos direktorei ir didžiąjai daliai tos mokyklos mokytojų. Neabejotinai didžioji dalis mokytojų ten – atsidavę ir šaunūs pedagogai. O kad kiekvienoje mokykloje yra TOKS mokytojas, neabejoju. Tik dabar rašoma apie Sodus… Bet Sodai vieni iš nedaugelio mokyklų, kurie atvirai sprendžia visada problemas, nekiša galvos į smėlį. Ir tai – mokyklos vadovo nuopelnas. Dėkui Jai ir mano sūnaus mokytojams.
  P.S. Džiaugiuos, kad mano sūnus „prasilenkė“ su tuo Vasariu.

 37. Vardas (privalomas) parašė:

  jis jau primuso mano 2 klasiokus bet nepasiskundem

 38. Nesąmonės nesąmonė parašė:

  Tai ką, pateisiname smurtaujančius mokytojus, turinčius vidinių problemų? Tai išeitų, kad galime pateisinti ir linkusius žudyti?.. :D Pasak Nesąmonės, nepateisinamas tik mokinių elgesys. Juos iškart padarykime nusikaltėliais arba ištaškykime į sienas, jei jau nepasiseks nusmaugti?.. :(
  Nęsąmonių nesąmonė:))))))
  Jei jau tokie žeminantys Mokytojo vardą, bet vis dar „puikūs“ pedagogai nežino kaip spręsti savo problemas, tai ar turi teisę reikalauti tų žinių iš mokinių? Nelengva su problematiškais vaikais (jei minimas šeštokas toks yra?..), suprantu, tačiau jei nemoki „plaukti“ pedagogiškai, laikas lipti į krantą, deja:(
  Pagirtinas smurtaujančio mokytojo poelgis, kad PATS susiprato išeiti iš darbo. O gal tik bėga nuo savo agresijos ar atsakomybės?.. Vėl geras pavyzdys mokiniams:(

 39. Alma Bruzaitine parašė:

  Bliambacki jug taip negalima!
  Taip negalima su vaikais elgis.
  Lai slysta tas Vaselis nahui !

 40. Sodu mokinys parašė:

  Man jis irgi ta pati dare bet tikriuaisiai pats privedziau iki tokio lygio mano klaiokuj blogiau buvo jam ant galvos uzlipo delto kad virvutes nedave argi tai siketiek neapsurdiska???
  bet nesakau kad mes auksiniai tikrai kad ne bet ar buti naudoti fizine jega? mano manymu as eiciau kalbetis su aukleoja kad vestusi tevus ir tomet pranyktu visi mandrumai ir apsiramintu cia is savo patirties ns man taip irgi buvo :D

 41. Vardas (privalomas) parašė:

  skaityt nemokat gal ? aiskiai parasyta kad i siena ji paleido uz tai kad paprasciausiai kamuolio nedave… ir beto jam i pykcio valdymo kursus reikia waryt supyksta jis del menkiausiu nesamoniu

 42. Nesąmonės. parašė:

  Žinau tą pedagogą. Tai dabar visų neklaužadų triumfo valanda?

 43. vaseris ferdinandas parašė:

  sovietmečiu pagarsėjęs despotas
  ir dar ne vienas toks yra užsilikęs

 44. koks parašė:

  mokytojo vardas ir pavardė

 45. klasika parašė:

  mušiau, mušdavau, muščiau, būčiau mušęs, mušiu —Spartos mokykla, klasika!

 46. Tadas parašė:

  Sodu vidurine pasizymi mokiniu masiniu nejimu i pamokas, mokytoju bejegiskumu ir direktores neveiklumu. Daugiau nera ka pasakyt. O mokiniu kontingentas ten neblogas (bendrabuciai ir pan.), mokytojams sunku, tai vienas ir neatlaike.

 47. biezporiadok parašė:

  Svarbiausia, kad Mažeikiai nors švietimo srityje tampa pirmaujantys Lietuvoje, galės gauti apdovanojimus: pav.-Labaisusiai streikuojantys ir nevedantys pamokų pedagogai, lyderiai – geriausi melagiai (balandžio1), geriausi mokinių mušėjai ir t.t.

 48. Tomas parašė:

  Nesuprantu kaip gali pedagogas naudoti fizine jega pries vaika?! Jei nebutu kaltas, nepasitrauktu is pareigu.

 49. AS parašė:

  Aš už mokytoją!!!

 50. Vardas (privalomas) parašė:

  Ir mano klasiokui buvo legei tas pats… Bet visiems buvo į tai nusispjaut…

 51. tu parašė:

  kiek girdėjau čia vaikas yra apsimalavęs… kiek girdėjau. .tai kad mokytoajs jį pastume i siena ir nieko nebuvo.. tai manau galvokite logiškai… kelintus metus jis dėsto nevisokiu šunybių yra buvę.. ną jei iš jo visi juokiasi nervojasi.. tai manau.. kad pats tas VEIKELIS.. kaltas… Aš už mokytoja..

 52. .... parašė:

  netikiu, kad taip is niekur nieko eme ir trenke, matyt tikrai buvo uz ka , gal teveliams laikas pamastyti apie vaiku auklejima? kai normalus vaikai tai ir nera problemu, ypac paziurejus kiek metu isdirbo, o pries ka pakele biski, tai tikrai to verti buvo!

 53. www parašė:

  Jei ir užvožė ,tai matyt buvo už ką.Dabar ne vaikai ,o žvėrys auga.Pažįstu tą mokytoją ,ir netikiu ,kad jis būtų dėl niekų taip pasielgęs .Davedė tas ,mamytės lepūnėlis.Praeis keli metai ,oi “pasidžiaugs “mamytė ,kai sūnelis jai fanarą įsūdys.

 54. Rimantai parašė:

  o aš jūsų negerbčiau. Turėjau vieną mokytoją, kuri man ausį patempė už smulkmeną. Tada buvau kokia trečiokė. Žinoma, nemokėtą parašyti raidę išmokau. Tačiau mokytoja niekada netapo mano gerbiamų žmonių sąraše. Žema. Daugiau tokių bausmių neteko turėti. ir dėkoju tiems mokytojams, kurie buvo griežti, kurių prisibijojome, tačiau kuriuos gerbėme. Ir jiems nereikėjo imtis kokių nors fizinių bausmių. Įdomu, kodėl?

 55. banana parašė:

  Priviso minštasmegenių tolerastų, humanistų, vaikų teisių gynėjų, kurie nežinodami realios padėties tik šūdą mala. Kas beliaka daryti, jei koks mamytės išlepintas pienburnis su niekuo nesiskato, jaučiasi visagalis neliečiamas karalaitis? Šių laikų mokyklose jau reikia ne mokytojų, o kalėjimo prižiūrėtojų. Asm. pažįstu šį mokytoją. Geras ir kantrus pedagogas.Davedė žmogų.

 56. o_O parašė:

  Tegul nesvaigsta tas vaikas ji netrenke kelis kartus tik uzeme uz gerkles ir trenke i siena.

 57. Rimantas parašė:

  Su didžiausia pagarba pamenu mokytojus taikiusius fizines bausmes. Geriausai mokėmėsi tas pamokas, kurių mokytojų bijojom. Fizinės bausmės buvo tokios, kaip paklupdymas arba pastatymas į kampą (priklausomai nuo pražangos), ausies patempimas(pakankamai skaudus) su knyga per galvą. Ir kitokios smulkesnės bausmės. Savo pedagoginiame darbe t.p. taikiau tokias bausmes. Nesutikau nė vieno iš buvusiųjų vaikų kurie(jau subrende) nepadėkotu man už tai. Daug kas teigia jog tai juos išgelbėjo nuo nusikalstamo gyvenimo kelio.

 58. ttt parašė:

  Jau senai ji reikejo ismest… gi ne pirmas kartas cia :)
  Viskas normalei tuos soduos siaip :)

 59. mazeikiete parašė:

  be reikalo nieks neaukleja, reikia beprotiskos kantrybes su siuolaikiniais zveriuksciais.

 60. Vardas (privalomas) parašė:

  kaip apie mokykla ir policija, taip apie sodus. kas ten dedasi?

 61. teisė parašė:

  Ar čia ta mokykla, kuri labai gina pedagogų teises?

 62. vava parašė:

  pagaliau tepala atleis

 63. Aasd parašė:

  Sodu vidurinei ;)

 64. kas žino parašė:

  kokioj čia mokykloj?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto