Registruojamas automobilis sukėlė įtarimų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Jau antras automobilis, kurį buvo bandoma įregistruoti valstybės įmonės „Regitra“ Mažeikių grupėje, sukėlė įtarimų, kad yra suklastotas jo identifikacijos numeris (VIN).

Penktadienį į minėtą įstaigą su prašymu įregistruoti automobilį BMW 318 kreipėsi 50-metis vyriškis. Tikrinant automobilio VIN, kilo įtarimų, kad galimi klastojimo požymiai.
Kaip įprasta, apie įtarimus buvo pranešta policijai, kuri pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl transporto priemonės identifikacijos numerio suklastojimo. Įregistravimo procedūra buvo nutraukta, mašiną pateikęs vyras apklaustas. Kol VIN numerį tiria ekspertai, automobilis saugomas policijos stovėjimo aikštelėje.
Tai antras tokio pobūdžio ikiteisminis tyrimas mūsų rajone šiais metais – kovo pabaigoje kilo įtarimų dėl 30-mečio vyriškio įregistruoti pateikto automobilio „Nissan Navara“. Tokių tyrimų apskritai nėra daug – per tris mėnesius šalyje jų pradėta 24.
Policijos pareigūnai pirkėjams, norintiems išvengti nemalonumų, pataria: prieš įsigyjant transporto priemonę atidžiai patikrinti VIN numerius; pasirašyti pirkimo–pardavimo sutartį; turėti pardavėjo kontaktus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto