Reglamento komisija pritarė ne visiems Tarybos narių siūlymams

Pasiūlymų dėl Tarybos veiklos reglamento pakeitimų pateikė Tarybos narės Danguolė Ruginytė-Norvaišė ir Sigutė Bernotienė, tačiau jiems nebuvo pritarta. Stop kadras iš Tarybos veiklos reglamento komisijos posėdžio vaizdo įrašo

Praėjusią savaitę Mažeikių rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamento komisija priėmė sprendimus dėl reglamento pakeitimų. Išklausius siūlymus, ką reikėtų pakeisti, daliai jų buvo pritarta, kita dalis atmesta.

});

Komisijos patvirtinti pasiūlymai bus svarstomi Tarybos komitetų ir Tarybos posėdžiuose.

Papildomai paaiškinti

Susirinkusiai Savivaldybės tarybos veikos reglamento komisijai pasiūlymus dėl pakeitimų pateikė Tarybos Regionų partijos frakcijos atstovė Danguolė Ruginytė-Norvaišė. Vienas iš siūlymų – į reglamentą įtraukti naują skyrių, kuriame būtų išaiškintas Tarybos nario statusas, pareigos ir veiklos garantijos.

„Tai įtraukę į Reglamentą mes garantuotume Tarybos nariams didesnį aiškumą ir skaidrumą. Tarybos nariai būtų labiau informuoti apie savo teises kilus tam tikriems klausimams. Būtų galima pasižiūrėti į Reglamentą...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto