Reguliarųjį sezoną mažeikiškiai baigė pergalingai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Baigėsi Vakarų Lietuvos ledo ritulio čempionato „Žemaitijos ledas“ reguliarusis sezonas, kuris atnešė pergales ir dviem mūsų miesto komandoms.

Paskutinėse mūsų mieste vykusiose rungtynėse (mėnesiui pasibaigus Ledo arena uždaroma) ketvirtąją vietą užimanti „Ledera“ susikovė su devintąją vietą užėmusia ir vilčių dalyvauti atkrintamosiose varžybose neturinčiu Klaipėdos „Toru-2“.
Po atkaklios kovos, Viktorui Čiginskui pelnius keturis įvarčius, mažeikiškiai įveikė varžovus rezultatu 4:2 ir, per du ratus surinkę 29 taškus, užėmė ketvirtąją vietą.
„Smūgis“ Klaipėdoje susikovė su Plungės „Perkūns“ ledo ritulininkais. Pastariesiems šios rungtynės jokios įtakos turnyrinei lentelei neturėjo, o mažeikiškiams pergalė, norint pirmenybes baigti antroje vietoje, buvo būtina.
Po dviejų kėlinių, įvarčius pelnius Martynui Knitai ir Vidmantui Kvasiui, mažeikiškiai pirmavo, tačiau trečiajame kėlinyje Plungės sportininkai rezultatą išlygino. Vis dėlto „Smūgis“ sugebėjo iškovoti pergalę – likus iki rungtynių pabaigos 36 sekundėms lemiamą įvartį pelnė Martynas Knita.
„Dėl traumų galėjome žaisti tik dviem penketais, pirmąją varžybų dalį žaidėme beveik vien plungiškių pusėje, bet rungtynių pabaigoje komanda pavargo. Be to, slėgė didžiulė įtampa, gal todėl ir nesusitvarkėme su nervais – plungiškiai sėdėjo tik dvi baudos minutes, mes – dvidešimt dvi“, – apie rungtynes pasakojo mažeikiškių komandos vadovas Artūras Jokšas.
„Smūgis“ pirmenybėse surinko 34 taškus ir reguliariajame čempionate užėmė antrąją vietą. Balandį čempionate prasidės atkrintamųjų rungtynių etapas. Jau aišku, kad „Ledera“ susitiks su penktąją vietą užėmusiais Klaipėdos „Kirais-2“, „Smūgis“ savo varžovų dar laukia – jie paaiškės paskutinį kovo sekmadienį, ir tai gali būti arba „Šilutė“, arba Klaipėdos „Toras“.
Atkrintamosiose varžybose bus žaidžiamas vienerių rungtynių mačas, nugalėtojas toliau kovos dėl prizinių vietų, o pralaimėjusiajam teks užmiršti medalius ir rungtis dėl 5–8 vietų.

One Reply to “Reguliarųjį sezoną mažeikiškiai baigė pergalingai”