„Reitinguose“ – duomenys ir apie Mažeikių rajono gimnazijas

Lietuvos ir Mažeikių rajono gimnazijų vietas reitingų lentelėse nulėmė abiturientų išlaikytų egzaminų balų vidurkiai. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Gruodžio pradžioje išleisto žurnalo „Reitingai“ redakcija žvilgsnį nukreipė į Lietuvos gimnazijas, geriausiai abiturientus parengiančias valstybiniams egzaminams.
Sudarytose lentelėse atsispindi ir 2014–2015 mokslo metais mokyklas baigusių Mažeikių rajono moksleivių egzaminų rezultatai, pasiekimai olimpiadose, stojimo į aukštąsias mokyklas tendencijos ir kiti skaičiai.

Numeris eilėje – pagal balų vidurkį

Norėdami pateikti koncentruotą informaciją apie tai, kurių gimnazijų abiturientams geriausiai sekėsi laikyti valstybinius brandos egzaminus (VBE), žurnalo sudarytojai pateikė lenteles su 12-os dalykų rezultatais. Kaip vienas iš pagrindinių tokio reitingavimo tikslų įvardijamas siekis parodyti moksleiviams bei jų tėvams, kuriose srityse atskiros ugdymo įstaigos yra stipriausios.
Lentelėse atsispindi duomenys apie 2014–2015 mokslo metais mokyklas baigusių abiturientų lietuvių, prancūzų, anglų, vokiečių bei rusų kalbų, istorijos, matematikos, informacinių technologijų, biologijos, chemijos, fizikos, geografijos valstybinių brandos egzaminų rezultatus.
Leidinyje skelbiamos reitingų lentelės su 50 šalies mokyklų, kurių abiturientai egzaminus išlaikė geriausiai. Konkrečių gimnazijų vietas reitinge nulėmė konkrečius egzaminus laikiusių dvyliktokų surinktų balų vidurkis.
Skaitytojų auditorijai pateikiama informacija ir apie tai, kiek mokinių iš viso baigė mokyklas, kiek iš jų rinkosi laikyti vieną ar kitą egzaminą, kokias vietas reitinge tos pačios mokyklos užėmė ankstesniais metais.

Apie tai, kokių rezultatų „Reitinguose“ pasiekė mūsų rajono mokyklos ir kaip juos vertina švietimo specialistai, skaitykite šeštadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “„Reitinguose“ – duomenys ir apie Mažeikių rajono gimnazijas”

  1. žemaitė parašė:

    i miesto gimnazijas priimami geriausieji o i kaimo visi kurie gyvena toje teritorijoje apie kokį reitingavimą galima kalbėti nėra ko lygynti

  2. Dora parašė:

    Mūsų rajono mokyklas įvertino švietimo specialistai, puikiausiais komentarais žarstydami pagyras. Juk nepjausi šakos ant kurios sėdi…..

  3. androidas parašė:

    Na kas čia per žaidimai, negi taip sunku parašyti gimnazijas. Aš užimtas žmogus ir popierinių variantų nėra laiko lakstyti ir pirkti, juolab, kad gyvenu ne Mažekiuose jau. Tam ir yra internetas, kad visuomenė žinotų kas vyksta aplink. Gerų Jums artėjančių švenčių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto