Reivyčių seniūnijos gyventojai keliavo po Aukštaitiją

Reivyčių seniūnijos archyvo nuotrauka

Pusšimtis Reivyčių seniūnijos gyventojų – visų bendruomenių atstovai, seniūnijos darbuotojai lankėsi Molėtuose, Alantoje, užsuko ir į Kryžių kalną.

Degustavo rūkytus gaminius

Reivyčių seniūnas Stanislovas Putelis sakė, kad ši ekskursija buvo skirta gražiausių seniūnijos sodybų šeimininkams, bet iš jų tiek norinčių keliauti neatsirado, tad į ekskursiją priėmė visus, kas pageidavo.
Reivytiškiai Molėtuose apžiūrėjo observatoriją, Etnokosmologijos muziejų: kadangi lankėsi dieną, ekskursantai neturėjo galimybės pažvelgti į dangų per teleskopus. Alantoje reivytiškiai ne tik gėrėjosi dvaru ir jo aplinka, bet ir degustavo rūkytus gaminius.

Turėjo puikų gidą

Visą ekskursijos laiką reivytiškiai turėjo gidą – Merkelio Račkausko gimnazijos geografijos mokytoją Dainių Stasį, kuris suteikė daug įdomios informacijos apie pravažiuojamas vietoves, jų įžymybes.
„Gidas buvo nepakartojamas: iki pat Panevėžio nereikėjo jokios muzikos, jokių radijų ar mobiliųjų telefonų. Buvome nustebinti jo žiniomis apie Lietuvą ir jos vietoves“, – įspūdžiais dalijosi Buknaičių kultūros namų kultūrinio darbo organizatorė Aldona Budžienė.
Grįždami ekskursantai užsuko į Kryžių kalną, kur, padėdami kryželius, paliko savo pageidavimus, norus ar linkėjimus artimiesiems, giminaičiams, draugams ar bendradarbiams.

Komentarų: 1
  • Labai šauni buvo ekskursija. Didelis ačiū Reivyčių seniūnijos seniūnui Stanislovui Puteliui ir ekskursijos gidui Dainiui už suteiktą įdomią informaciją apie kiekvieną Lietuvos kampelį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content