„Reklamos karuose“ – žmogiškumo nėra?

Turgaus prekiautojai nepatenkinti nauju, vietinių verslininkų reklamas užstojančiu stendu. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Šalyje sparčiai mažėjant gyventojų, paslaugų ir prekybos įmonės įvairiais būdais stengiasi sudominti ir prisivilioti klientus. Išorinė reklama viešose vietose – vienas viliojimo būdų. Tačiau tam, kad pritrauktum potencialių klientų dėmesį, verslininkai jau varžosi ne vien skelbiamos informacijos išradingumu, skambumu, spalvingumu, taisyklingumu, tvarkingumu, kūrybiškumu. Panašu, kad jie ėmė konkuruoti ir dėl vietos, kur statyti reklamos įrenginius.

Atsirado „iš po nakties“

„Santarvės“ redakcijai paskambinusi Mažeikių turgaus direktorė Aldona Grušienė pakvietė atvykti apžiūrėti kone po administracinio pastato langais stovinčio reklaminio įrenginio.
Nuvykus į turgų, pašnekovė ėmė pasakoti, kada ir kaip viskas klostėsi.
Tripusis reklaminis stendas, šios srities specialistų vadinamas kolona, šalia turgaus administracinio pastato stovi nuo balandžio 3 dienos. Tokių reklaminių įrenginių, priklausančių vienai reklamos agentūrai iš Vilniaus, Mažeikiuose šiuo metu yra 6. Dauguma pastatyti netoli didžiųjų prekybos centrų.
„Tuščias stendas šalia turgaus „išdygo“ po nakties. Apie tai, kad jis čia turėtų atsirasti, nieko nežinojau. Todėl iškart paskambinau į Mažeikių rajono savivaldybės Viešosios tvarkos skyrių. Atvažiavo, nufotografavo. Sakė, kad šiam įrenginiui pastatyti leidimas neišduotas. Vis tik po kelių dienų ant jo atsirado pirmoji reklama“, – prisiminė pašnekovė.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “„Reklamos karuose“ – žmogiškumo nėra?”

  1. mūsų parašė:

    valdžia visada NIEKO NEŽINO, Kai bėgius į Latviją nuardė, kad bažnyčioje bardakas ir t.t. ir t.t. Kad savivaldybei kryžius tai seniai aišku…A ne?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto