Renavo dvare – Anderseno kalėdinės nuotaikos

Autoriaus nuotrauka

Renavo dvaro rūmų veidrožių salėje vyko labdaringas koncertas „Gyvenimo pasakos. Kalėdinė impresija“, kurį Renavo bendruomenei ir aplinkinių kaimų žmonėms dovanojo aktorė Virginija Kochanskytė, dainininkė Giedrė Zeicaitė bei pianistė Edita Zizaitė.

Ideali vieta programai

Viešnios renaviškiams parodė programą, parengtą kalėdiniam laikotarpiui.
Mes įpratę skaityti Hanso Kristiano Anderseno pasakas, o koncerto metu buvo skaitomos jo dienoraščio, laiškų, rašytų šv. Kalėdų ir Naujųjų metų laikotarpiu, ištraukos.
Programoje skambėjo dainos ir muzika, kuri buvo atliekama Europos didikų rūmuose, dvaruose, – čia rašytojas visada buvo laukiamas svečias.
Koncerto scenarijaus autorė ir režisierė V. Kochanskytė džiaugėsi, kad Renavo dvaras yra ideali vieta jų programai – atitinka net laikmetis, nukeliąs mus į XIX amžių.
Aktorė sakė visada remianti labdaringus renginius, nes mano, kad jie žmonėms reikalingi ir mes visi turime dalinti gėrį vieni kitiems.

Žmonės pabuvo kartu

Renavo pagrindinės mokyklos direktorė Vida Gureckienė pasakojo, kad šį labdaringą koncertą organizavo visi kartu: Renavo dvaro rūmai, mokykla bei bendruomenė. Su aktore V. Kochanskyte dėl labdaringo koncerto sutarė Renavo dvaro sodybos kultūrinių renginių organizatorė Renata Vindašienė.
„Tas mūsų bendras darbas išėjo labai šventiškas, gražus ir šiltas, o žmonėms to tikrai reikia. Ir kad visi suėjo į vieną nuostabią vietą, pabendravo, pabuvo kartu, mes labai džiaugiamės“, – kalbėjo V. Gureckienė.

One Reply to “Renavo dvare – Anderseno kalėdinės nuotaikos”

  1. vajė parašė:

    kiek visur daug gražių renginių… Kaip visur suspėti? Nors persiplėšk…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto