Renavo dvare festivalio metu paskelbta vasara

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Šeštadienį Renavo dvaro sodyboje vyko „Renavo dvaro vasaros festivalis“. Jo programos metu pramogų pasiūlyta ir vaikams, ir suaugusiesiems.
Festivalio „vinimis“ tapo: naktis muziejuje, pažintis su šikšnosparniais bei Renavo dvare nufilmuoto filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ naktinė peržiūra gamtoje.

Simboliška: festivalis surengtas paskutinį besibaigiančio pavasario šeštadienį.
Renginio vedėjų – barono ir baronienės Renė vaidmuo patikėtas mažeikiškiams Vaidui Andrijaičiui ir Gintei Petraitytei. Jiedu svečius ne tik supažindino su festivalio programa, bet ir, kaip pridera šeimininkams, mielai bendravo su žmonėmis, juokavo, kvietė pasilinksminti ir maloniai dvare praleisti laiką.
Festivalio svečius ir dalyvius sveikinęs Renavo dvaro sodybos direktorius Deividas Makavičius kalbėjo apie tai, kad šeštadienį įvyko pirmasis festivalio koncertas. Jų bus ir daugiau. Kitas numatomas liepos mėnesį.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Renavo dvare festivalio metu paskelbta vasara”

  1. Dangirutė parašė:

    Laba diena,

    Renava – mano Gimtinė, todėl jaučiu šiam dvarui didžiulę meilę. Atvykom iš Telšių į 2017 m. vasaros festivalį, NUOSTABI šventė. Dėkoju organizatoriams, kad moka organizuoti šventes ir sutraukti tiek žmonių.

    Pagarbiai
    Dangirutė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto