Renavo dvaro parke – Šeimos ir žibuoklių šventė

Autoriaus nuotr.

[nggallery id=613 template=caption]Renavo dvaro sodybos parke šeštadienį vyko Šeimos šventė: čia, žydinčių žibuoklių ir gamtos apsuptyje, skambėjo muzika ir dainos, surengtos kelios parodos, šventės dalyviai buvo vaišinami šakočiais, o ištvermingiausieji sulaukė ir renaviškių plokštainio.

Šeimos šventės, kuri rengiama jau antrą kartą, organizatoriams – Renavo dvaro sodybos darbuotojams, pasisekė – sukviesti svečius jiems padėjo pati gamta: švietė saulė, buvo neįprastai šilta, žydėjo pavasarinės žibuoklės…
Susirinkusiųjų laukė paroda „Gamta Lietuvoje – posmai širdyje“, kurioje buvo eksponuojamos fotografo Algimanto Jasinausko nuotraukos, o jas papildė poetės Vilijos Kalvaitytės-Mickienės eilės.
Šventinę nuotaiką kūrė ir Savivaldybės kultūros centro ansamblio „Bočiai“, kapelos „Pagunda“ bei armonikininkų ansamblio „Grok, armonika“, vadovaujamo Genovaitos Jomantienės, muzika ir dainos. Degant didžiuliam laužui šventės dalyviai buvo vaišinami šakočiu, o nepaskubėję išvažiuoti į namus svečiai galėjo pasivaišinti didžiuliu plokštainiu.

Plačiau apie šventę skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Renavo dvaro parke – Šeimos ir žibuoklių šventė”

  1. Vidas parašė:

    #Kristina# Tas pavargėlis ir yra Žibutė. Be jų nebūtų Teisiųjų…
    P.S.
    Gal jo Brisius iškeliavo į šunų dangaus karalystę ?

  2. Kristina parašė:

    Mačiau vieną pavargėlį žibuoklių spalvos nosimi, gulintį Varduvos pakrantėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto