Renavo dvaro parke – žibuoklių fiesta

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

[nggallery id=716 template=caption]Šeštadienį trečiąjį kartą į šeimos šventę „Renavo žibuoklė“ mažeikiškius ir svečius kvietė Renavo dvaro darbuotojai. Ką veikti dvaro parke, kur paganyti akis, rado tiek vaikai, tiek suaugusieji.

Suskaičiuoti lankytojus sunku

Sunku pasakyti, ar apsilankiusių šioje šventėje žmonių nuotaika gali būti prasta – pamačius tokius kilimus žydinčių žibuoklių, turėtų atsigauti visų širdys.
Renavo dvaro sodybos vadovas Deividas Makavičius sakė, kad žibuoklės jau baigia nužydėti, bet šiek tiek atvėsę orai padėjo šitą grožį išlaikyti.
Balandžio viduryje Renavo dvaro parke rengiama žibuoklių šventė tarp mažeikiškių tampa vis populiaresnė – apie tai liudija ir jos lankytojų skaičius. D. Makavičius teigė bandęs skaičiuoti, kiek žmonių čia apsilanko, bet tai padaryti labai sunku, nes vieni atvažiuoja, pabūna ir išvažiuoja, o į jų vietą ateina kiti.
„Vienu metu suskaičiavau po parką vaikščiojant apie šimtą žmonių. Paskui jų nebemačiau – atsirado kiti. Neįmanoma suskaičiuoti. Šį kartą gal šiek tiek trukdė silpnas lietutis, bet jo buvo nedaug“, – teigė dvaro sodybos vadovas.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

3 Atsakymai į “Renavo dvaro parke – žibuoklių fiesta”

  1. jadvyga parašė:

    Aš tą mėlinanosį, gulintį pavarduvyje, pažįstu asmeniškai. Jis buvo pavogęs mano vištą.

  2. gražu parašė:

    Ir pusmarškonė nebloga buvo :) O jau mėlynųjų kilimų gražumas…

  3. jANINA parašė:

    Šventė tikrai buvo nuostabi. O kokia skani žirnių košė.Ačiu rengėjams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto