Renavo dvaro sodyboje – galimybė kurti verslus

Autoriaus nuotr.

Antradienį Mažeikių Turizmo ir verslo informacijos centre rinkosi mažeikiškiai, kaimų bendruomenių atstovai, susidomėję galimybėmis demonstruoti savo amatininkišką veiklą netrukus po renovacijos atsidarysiančioje Renavo dvaro sodybos oficinoje.

Į šį susitikimą buvo kviečiami visi, turintys verslo idėjų, susijusių su turizmo pramogomis, edukacijomis, degustacijomis, ir norintys jas realizuoti oficinoje. Renavo dvaro sodybos vadovas Deividas Makavičius trumpai papasakojo apie šio pastato patalpas bei informavo, kokias veiklas, amatus čia būtų galima demonstruoti, kokias edukacijas vesti. Jis kvietė visus teikti idėjas ir siūlymus.
„Prireikus bus galima pasinaudoti ne tik oficinos patalpomis, bet ir pačia dvaro sodyba, sodu, svirnu ir dvaro pastatu. Žodžiu, mintys, pasiūlymai jūsų, patalpos mūsų, jūs tik siūlykit, o mes padėsime tai realizuoti“, – bendradarbiauti kvietė D. Makavičius.
Pritraukti į rajoną kuo daugiau turistų suinteresuotas ir Turizmo ir verslo informacijos centras. Jo direktorė Jolanta Gintalienė taip pat kalbėjo apie tai, kokias veiklas būtų galima vykdyti dvare ir kad tai būtų įdomu tiek mažeikiškiams, tiek į rajoną atvykstantiems svečiams, įvairaus amžiaus žmonėms.
Sausio mėnesį turintieji pasiūlymų bei norintieji bendradarbiauti bus pakviesti į Renavo dvaro sodybą ir supažindinti su galimybėmis, kaip čia būtų galima realizuoti jų idėjas.
Vaidas RUNKAUSKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto