Rengės geležinkelio atkarpa – ir mažeikiškių rūpestis?

Atvykus prie atstatomo Rengės geležinkelio ruožo, buvo apžiūrėta, ar yra galimybių „pastumti“ žvyrkelį nuo geležinkelio gyventojų tvorų link. Autorės nuotr.

Rengės geležinkelio ruožo atstatymas palies mūsų miesto Pramonės gatvės gyventojus – dalis jų gali netekti privažiavimo prie savo namų.
Problema ta, kad, pastačius geležinkelio atitvarą, gerokai susiaurėtų žvyrkelis, einantis šalia geležinkelio pylimo lygiagrečiai Pramonės gatvei. „Lietuvos geležinkeliams“ priklauso maždaug pusė prieš daugelį dešimtmečių susiformavusio kelio – tiek žemės skiriama sanitarinei zonai.
„Lietuvos geležinkelių“ atstovai ir Savivaldybės administracija praėjusią savaitę bandė rasti sprendimą, kuris tiktų visiems, tačiau kol kas nepavyksta susitarti, kieno lėšomis būtų galima šiek tiek „patraukti“ kelią ir atlikti kitus darbus.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Rengės geležinkelio atkarpa – ir mažeikiškių rūpestis?”

 1. hm parašė:

  priprato ramiai gyvent dabar dar ir kelia atims

 2. B. parašė:

  Graži nuotrauka. 5 valdininkai, 4 automobiliai. Kas gali paneigti, kad tai ne valdiški? Visi į vieną niekaip netelpa? Va šitaip ir švaistomos savivaldybės lėšos. Dideliais ponais tapo. Kiekvienam paduok automobilį ir apmokėk jo išlaikymą. O gal jau laikas ir pėstute praeiti? Juk daugiau pamatysit, daugiau išgirsit, ką apie Jus žmonės kalba.

 3. Apolinaras parašė:

  O gal geriau patikrinti. kiek savavališkai gyventojai. palei gatvę yra užėmę valstybinės žemės tai žiūrėk ir atsiras vietos viskam.

 4. baikit juokus tiek broko parašė:

  dabar ten turto vertė turbūt krito per pusę. kas kompensuos žmonių nuostolius, gal bankai sumažins įmokas? o gal pareikalaus papildomai įkeisti turto?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto