Renginių turas padės jaunuoliams suprasti, kad ir jie gali

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Lietuvoje 2014 metais pradėta įgyvendinti Jaunimo garantijų iniciatyva tęsiama – pirmadienį prasideda Jaunimo garantijų renginių turas po Lietuvos miestus ir miestelius.

Bendrauti reikia individualiai

Teatro „Kitas kampas“ aktoriai kvies jaunuolius ne tik padiskutuoti apie jaunų žmonių ateities perspektyvas, bet ir skatins juos įsitraukti į improvizacinius žaidimus, išbandyti įvairius profesinius, darbo paieškos, gyvenimo aprašymo rengimo siužetus.
„Kiekvienas jaunuolis yra labai individualus, todėl ir bendrauti su juo reikia individualiai. Būtent to mes ir siekiame su Jaunimo garantijų iniciatyva“, – teigia socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė.

Galimybė atrasti save

Pasak ministrės, Jaunimo garantijų iniciatyva siekiama pasiūlyti kiekvienam niekur nedirbančiam ir nesimokančiam jaunam žmogui atrasti save, jei reikia, įgyti profesiją ar kvalifikaciją, galbūt darbinės patirties, ir galiausiai įsilieti į darbo rinką.
„Tačiau tam, kad jaunuolis gautų tą individualizuotą, tik jam pritaikytą, konsultaciją, reikia, kad jis ne tik išreikštų norą, bet ir parodytų bent menkutę iniciatyvą tokią paslaugą gauti“, – priduria ji.
Renginių turas ir žinomų aktorių komanda kaip tik ir stengsis jaunuoliams įkvėpti daugiau noro, ryžto ir iniciatyvos – parodyti, kad ir jie gali.
Renginių turas prasidės pirmadienį Palangoje ir baigsis spalio 1 d. Ukmergėje. Per šį laikotarpį „Kito kampo“ aktoriai kartu su spalvinguoju autobusiuku aplankys 20 Lietuvos miestų ir miestelių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto