Respublikinėje konferencijoje „Berželio“ vaikai pristatė savo miestą

Nuotr. iš lopšelio-darželio „Berželis“ archyvo

Lopšelio-darželio „Berželis“ vaikai garsinti Mažeikių miesto vardo vyko net į Kuršėnus. Jau antrus metus iš eilės jie dalyvavo šio miesto lopšelyje-darželyje „Nykštukas“ surengtoje respublikinėje ikimokyklinio amžiaus ugdytinių ir mokytojų pažintinėje-praktinėje konferencijoje „Keliauju po Lietuvą“. Konferencijos tikslas – ugdyti ikimokyklinio amžiaus vaikų viešojo kalbėjimo įgūdžius, palaikant ir skatinant patriotiškumą, tautiškumą ir meilę Lietuvai.

Ikimokyklinis amžius yra pats svarbiausias laikotarpis ugdyti vaiko kalbiniams įgūdžiams. Ir, svarbiausia, kad vaikai efektyviausiai to mokosi per žaidimą.

Berželio „Kodėlčiukų“ grupės vaikai konferencijoje demonstravo savo viešojo kalbėjimo įgūdžius pristatydami pranešimus apie savo gimtąjį miestą, jo istoriją. Su kokiu pasididžiavimu vaikai pasakojo apie savo sukurtą knygą ir joje pavaizduotą Lietuvą, Mažeikius… Juk ją kūrė visi grupės draugai.

Labai džiaugiamės ir didžiuojamės Berželio „Kodėlčiukų“ grupės komanda, puikiai atstovavusia savo darželiui ir Mažeikių miestui.

Rosita Juočerienė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Nuotr. iš lopšelio-darželio „Berželis“ archyvo
Nuotr. iš lopšelio-darželio „Berželis“ archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto