Rinkėjų parašus pristatė du kandidatai

D. Šideikienė ir S. Giedraitis apygardos komisijai antradienį pateikė rinkėjų, palaikančių kandidatų siekį dalyvayti Seimo rinkimuose, parašų lapus. Nuotraukos iš redakcijos archyvo

Preliminariais duomenimis, Mažeikių rinkimų apygardoje dėl vietos Seime kovos ir du save išsikėlę kandidatai.
Skuodo-Mažeikių rinkimų apygardoje tokių kandidatų nebus.

Išaiškėjo kandidatai

Antradienis buvo paskutinė diena, kai Seimo rinkimuose norintys dalyvauti ir patys save išsikėlę kandidatai apygardų rinkimų komisijoms turėjo pristatyti parašų rinkimo lapus – tūkstantį rinkimų apygardoje gyvenančių rinkėjų, kurie sutinka, kad konkretus asmuo dalyvautų Seimo rinkimuose, parašų.
Mažeikių rinkimų apygardos komisijos pirmininko pavaduotojas Romualdas Milevičius „Santarvei“ sakė, kad preliminariais duomenimis, iš trijų save išsikėlusių kandidatų: Stanislovo Giedraičio, Lauryno Jonausko ir Daivos Šideikienės – rinkimų kovą galės tęsti tik du: S. Giedraitis ir D. Šideikienė.
Pasak komisijos pirmininko pavaduotojo, abu kandidatai surinko gerokai daugiau parašų nei buvo reikalaujama, todėl tikėtina, kad patikrinus lapus, visus reikalavimus atitinkančių parašų bus pakankamai.
Skuodo-Mažeikių rinkimų apygardos komisijos pirmininkas Petras Pušinskas „Santarvę“ informavo, kad šioje apygardoje save išsikėlusio kandidato Romualdo Šliogerio kandidatūra atkrinta. Kandidatas antradienį pristatė parašų rinkimo lapus, tačiau jam pritrūko daugiau nei šimto rinkėjų parašų.

Po septynių dienų

Pasak R. Milevičiaus, apygardos komisija dar turi septynias dienas rinkėjų parašams tikrinti ir svarstyti – ir tik tuomet turės tikslią informaciją.
Komisijos pirmininko pavaduotojas, prognozavęs, kad abiem kandidatams „teisingų“ parašų turėtų pakakti, sakė, kad dažniausiai pasitaikančios klaidos yra dvi: arba informacija apie rinkėją nepilnai, netinkamai pateikta, arba pasirašęs asmuo savo gyvenamąją vietą yra deklaravęs kitoje rinkimų apygardoje.

Galutinis skaičius dar gali keistis

Partijos savo kandidatus vienmandatėse rinkimų apygardoje dar gali pateikti iki rugsėjo 10 dienos.
Skuodo-Mažeikių rinkimų apygardoje šiuo metu yra užsiregistravę septyni kandidatai, Mažeikių rinkimų apygardoje – devyni.
Jei Mažeikių rinkimų apygardos komisija patvirtins save išsikėlusių politikų kandidatūras, rinkėjai jau galės rinktis iš vienuolikos kandidatų.
„Manyčiau, kad tai ne galutinis skaičius, nes laiko iki pirmadienio dar yra“, – „Santarvei“ trečiadienį sakė R. Milevičius.

39 Atsakymai į “Rinkėjų parašus pristatė du kandidatai”

 1. Gintaras parašė:

  TIK NEBALSUOKIT UZ PENSININKUS.

 2. Vladas parašė:

  O Giedraičiui tikrai veiklos gyvenime mnepritrūks, galetų pailsėt nuo varginančiu darbo seime ;

 3. Vladas parašė:

  Nereika klausytką žada, reikiažiūrėt ką nuviekė gyvenime. Tik už Audronę !

 4. vieksniskis parašė:

  na as vieksniskis ir kazkaip negirdejau tokiu kalbu, nes cia dauguma uz Nagiene. Gal apsimetineji?

 5. Viekšniai parašė:

  tik už Audrone

 6. Mažeikiškė - to "kam" parašė:

  Neaišku, ar tie visi gerb.Daivos rašomi skundai “kvaili“, kaip teikėtės išsireikšti, bet jų gausa liudija, kad ne viskas taip yra idealu valdžios struktūrose. Kita vertus, visos kontroliuojančios, prižiūrinčios, reguliuojančios institucijos (ypač – policijos, mokesčių inspekcijos), netgi primygtinai reikalauja visuomenę būti pilietiška (pastebėjai negeroves – pranešk !). Kiek tų pilietiškų esama,manau didelės aritmetikos nereikia.Ar gali žmogus šiandieninėje Lietuvoje jaustis laisvu ir nepriklausomu? Kol auka bus verčiama įtariamuoju ar net padaroma nusikaltėliu, tol negalėsime būti ŽMONĖMIS.

 7. Dana parašė:

  Uz Giedraiti organizacijose valdzia zmones verte rasytis,o kaip zinia-drbininkai dabar yra vergai ,todel buvo priversti rasytis. Ant Kaledu ponulis pasirodys pasiimt “duokles“.Stai ir visi jo darbeliai..

 8. JO parašė:

  abu šie nusiplukę darbininkai Šideikienė su Giedraičiu prisidėjo,kad miestas neturėtų normalaus senamiesčio parko

 9. kam? parašė:

  šidekienė rašinėdama kvailus skundus mano,kad taip galima pasiekti rinkėjų balsus ir patekti į seimą.mums tokios“darbininkės“ seime nereikia

 10. Histoire d'O parašė:

  Kai tik pamato mažeikiškiai kandidatų į Seimą sąraše riebų bolševiką, tuoj į valdžią renka, ypač moteriškaitės – greit virtualų orgazmą rinkimų dieną apturi ir vėliau iki valiai gali skųstis, kad valdžia bloga, kad visi blogi ir vagia, išskyrus juos pačius – einančius keliais aplink šventorių.

 11. KAIMYNUI parašė:

  labai taiklus sio laikrascio redaktores pastebejimas del „specialistu“:
  „Specialistai tokie protingi ir patyrę, kad tiksliai žino, kodėl negalima padaryti to arba ano, jie mato ribas ir kliūtis. Todėl aš niekada nepriimu į darbą grynakraujo specialisto. Jeigu norėčiau pribaigti konkurentus nešvariais metodais, aš pasiųsčiau jiems specialistų būrius“, – kartą pasakė visam pasauliui žinomas automobilių verslo magnatas Henris Fordas.“
  Pamastykim kur, kaip, kodel ir kieno yra siunciami „specialistai“????

 12. Jonas parašė:

  Paprastai apie kittus raso nevykeliai kurie gyvenime nera nieko pasieke ar padare .Tai apie tave Taduk

 13. Mazeikiskis parašė:

  Laba diena

 14. Tadas parašė:

  Niekaip nesuprantu, kaip žmonės galėjo į Seimą išrinkti Mažeikiuose negyvenantį valstybės nepriklausomybės priešą, nusenusį platformininką. Juk jo vieta kalėjime, o ne Seime.

 15. Kaimynas parašė:

  Pritariu KODĖL nuomonei. Skundų rašymas Šideikienei garbės nedaro. Į darbą geriau priimčiau raupsuotą negu skundiką. Net baliavoti nėra smagu kai kompanijoje skundikas. Nors paskaitinėti apie kitus paskųstus įdomu. Esu lietuvis…
  Paskyrė padegėliams iš Sedos paramą pinigais- Šideikienė paskundė, paskyrė padegėliams iš Mažeikių butą- paskundė. Šideikienei tokie fokusai balsų rinkimuose nepridės.

 16. Bugeniškis parašė:

  Mažeikiečiams nėr geresnių už Bolševikų partijos(socdemus) kandidatus. Visada balsuoja tik už juos, nes step’as po step’o jie artina mus į Rusijos Sąjungą, o ten gerovės valstybė seniai ubagams sukurta.

 17. As parašė:

  Balsuosiu uz Daiva

 18. vakarueksprsas.lt parašė:

  Artėja rinkimai Seimą Aš tikrai jų laukiu su nerimu, kaip ir kiekvienas pilietis, kuriam jau nusibodo gyventi melo, apgaulės ir netiesos ‚karalystėje“ , kuris tikisi, kad pagaliau bus išrinkta tokia valdžia, kuri tikrai tarnaus savo Tautai, Visuomenei.

 19. Komentatorius parašė:

  Taigi reikia balsuoti už raudonuosius, visas sovietines atliekas, kurie Seime sėkminai sėdi ir nagus kramto bet dvokia prakaitu. Sushiktas komunistas, greičiau kojas pakratyt galėtų.

 20. KODEL parašė:

  nieko negirdeti apie „geruosius“ Sideikienes darbus?! Zinom tik apie apskusta pagalba nuo gaisro nukentejusiai seimai, bet apie kitus nuveiktus darbus nieko nei girdeti, nei matyti. Kad skundu parasyta daugybe, tai zinoma, o kur konkretus darbai?

 21. bucikas to nu jus ir duodat parašė:

  Gerai cia tamstele pavaret, tikiuosi cia juokavot? Na bet jei cia rimtai, is pirmos ar antros klases mokykloje jus ismete?

 22. aha parašė:

  nu jau už Gidraitį tai nebalsuokim,nes jis nieko nepadarė Mažeikiams,nes visą laiką sėdėjo seime,o gatvių renovacija ne jo nuopelnas, jau jis pasenęs

 23. virginijus parašė:

  Aciu GIEDRAICIUI uz kai kuriu klerku isjudinima ir renovuotas kalnenu ventos mokyklas

 24. nu jus ir duodat parašė:

  kaip jus niamatot ger. p. gedraicio darbū; taigi viksta pylnas gatviu rimontas ir namu reanimacija; tai kiamno cia nopelnas; kaip jus manotia??? tik jy reikia rinkti;

 25. Ta pati galima pasakyti parašė:

  ir apie Sideikienes „darbus“. Kur jie ir ar kas juos gali isvardinti? Skundu prasome nevardinti, jie i „darbus“ neieina…

 26. bucikas parašė:

  Tai kadangi neparaset nei vieno jusu kumyro atlikto darbo (nes ju ir nera), vadinasi jusu kumyras visiskas nulis. Ir neisizeiskit, bet baudziauninkai taip pat savo ponus mylejo, nors ponai varksiukus ir plakdavo, nes baudziauninku isprusimas buvo nulinis, tad ir kitokio gyvenimo jie neisivaizdavo, pagavot sasaja? Ps. O ko mazeikiskis taip nusistates pries zydukus, gi jie buvo uoliausi komunisteliai, jusu kumyro „ucyteliai“.

 27. Mažeikietis parašė:

  ,,Bucikas“- kas čia per vardas? Ir jo žodeliai ,,Chacko“ ,,Noris“ – aišku- žydelis…. KAIMYNE, patark tam žydeliui Bucikui, kad be Giedraičio yra dar 10 kandidatų- jaunesnių, gražesnių- tegul pasirenka tuos, kurie moka ne dirbti, o liežuviu malti. Ant tokių ,,bucikų“ pykti nereikia, nes prisipažino kad yra aklas. O mes KAIMYNE kartu su visais Mažeikių ir Viekšnių m. gyventojais balsuosime už Giedraitį.

 28. bucikas parašė:

  gedraicio gerbejai, bukit gi zmones, papasakokit man aklam, kokius gi konkrecius darbus atliko jusu kumyras? As zinau tik kur tas veikejas pagalius kaisiojo, kaip kad parko renovacija ir tt. Ar gal jus Stokholmo sindroma pasigave?

 29. KAIMYNAS parašė:

  DĖL GIEDRAIČIO. TU BUCIKAI ESI AKLAS KAD NEMATAI GIEDRAIČIO NUVEIKTŲ DARBŲ. GALI JĮ JUODINTI, SPROGTI IŠ PYKČIO ARBA NEITI BALSUOTI- GIEDRAITIS IR VĖL BUS IŠRINTAS Į SEIMĄ.

 30. bucikas to Mazeikieciai parašė:

  Labai gaila tamstele, jog nezinote savo saknu ir nezinote kaip save identifikuoti, kaip rusai sako „bez roda, bez plemeni. Mazeikiai tipinis suveztine, mazai issilavinusia darbo liaudimi uzpildytas miesciukstis, kas atsispindi rinkimu rezultatuose i Seima, visokiausiu vietiniu radijo stociu turinyje(pigi rusiska muzika) ir tokiu uzvadinimu kaip kad „mazeikiskis“ keitime i mazdaug „miestietiskai“ (muzikeliu mastyme) skambanti naujadara… Zodzius iskraipote jus, nes Mazeikiu gyventojas vadinamas MAZEIKISKIU. Gal dabar del tokiu neispruseliu kaip kai kurie cia esantys, pradekim Plunges gyventojus vadint plungieciais, Skuodo – skuodieciais ir tt.

 31. Mažeikiečiai parašė:

  Mažeikių miesto gyventojai yra miestiečiai – mažeikiečiai. Tačiau save žemaičiais vadinantys mažeikiečiai yra įpratę kapoti ir iškraipyti žodžius, todėl Gedimino gatvė pasidaro Gedemino, Paulauskas vadinamas kaip Paulauskis,

 32. bucikas to Mazeikietis parašė:

  Pirmiausia gerbiamasis, kas per naujadaras – mazeikietis? Antra – isvardinkit nors tris darbus, kuriuos per kadencija nuveike sitas Chacko Noriso klonas (giedraitis)? I darbu sarasa prasytumem neitarukti kedes trynimo Seime ir algos issiemimo is bankomato. Is anksto dekingas.

 33. Mažeikietis parašė:

  Atsakau Reiniui- balsuok už save nes dar tebesvaigsti buvusia santvarka. Už Giedraitį balsuosiu aš ir visi kurie vertina jo nuveiktus darbus statant, plečiant ir puošiant Mažeikius ne tik tarybiniais metais , bet ir dabar. Visa tai ir dėl TAVO GEROVĖS , REINI.

 34. Daiva Šideikienė parašė:

  Parašų rinkimų lape yra nurodyta nuolatinė gyvenamoji vieta ,o komisija tikrins pagal deklaruojamąją gyvenamąją vietą..

 35. reinis parašė:

  tik ne už giedraiti,tegul toliau sapnuoja sssr

 36. Vardas (privalomas) parašė:

  jo giedraitis -chukas noris:)))))

 37. Komentatorius parašė:

  Senos bobos ir toliau ir ta suski balsuos.

 38. rinkeja parašė:

  giedraitis absoliuciai nieko neuveike ! Geda kelt kandidatura vel !

 39. bucikas parašė:

  giedraitis nabagelis per kadencija gelzkelio neiskele, bet per kita tai jau tikrai si reikala sutvarkys. Ir dar sukurs tukstancius nauju darbo vietu, prikurs nauju gamyklu, perkels sostine is Maskvos i Mazeikius, Serksnenuose ikurs kosmodroma, isgilines Venta, Mazeikiuose atidarys tarptautini juru uosta ir tt…O kas vis dar galvojate, jog Visatoje kieciausias Chukas Noris – klystat, kieciausias giedraitis…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto